Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #606082

Laohoidja

CVKeskus.ee klient
Lääne-Virumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

TB Works OÜ otsib oma tootmisüksusesse Kadrinas: LAOHOIDJAT / KOMPLEKTEERIJAT, kelle tööülesannete hulka kuulub:

  • Kauba vastuvõtmine, komplekteerimine ja väljaandmine
  • Lao korrashoid
  • Laoliikumiste kanded programmis "Directo"
  • Inventuuride läbiviimine

Ootused kandidaadile

  • Laotöö kogemus
  • Hea arvuti kasutamise oskus;
  • Kohusetunne ja hea analüüsivõime
  • Tõstuki juhtimise kogemus
  • Tehniline taip
  • Eesti keele oskus kõnes ja kirjas suhtlustasandil

Ettevõte pakub

  • Vajadusel väljaõpet
  • Vastutusrikast, huvitavat ja iseseisvat tööd
  • Enesearendamise võimalust
  • Võimalust töötada arenevas ja perspektiivikas ettevõttes
  • Konkurentsivõimelist töötasu, mis on sõltuvuses töö tulemustest

Tööpakkumise number
#606082
Laohoidja