Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #217232

Laohoidja-klienditeenindaja

CVKeskus.ee klient
Lääne-Virumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • Kaupade vastuvõtmine, ladustamine, väljaandmine klientidele ja kõik sellega seonduvad ja kaasnevad tegevused.

Nõudmised kandidaadile

  • Kasuks tuleb eelnev laotöö kogemus.

Ettevõte pakub

  • palju tööd ja tööle väärilist tasu
  • asjalikku ja sõbralikku kollektiivi
  • arenguvõimalust

Tööpakkumise number
#217232

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
28. jaanuar 2011
Kuulutus sisestati:
18. jaanuar 2011

AS Erimell on 1995 aastal asutatud õlide ja määrdeainete ning autotarvete hulgimüügi ettevõte.
Meil on Eestis neli müügiesindust: Rakveres, Sauel, Tartus ja Pärnus
Firmas töötab üle 30 inimese.
Pakume tööd laohoidja-klienditeenindajale.Töökoht asub Rakveres, Narva tn.40a

Vaata rohkem