Tööpakkumise number #794186

Laohoidja / kauba vastuvõtja

1
WOODEXPO OÜ
Tartu, Tartumaa

Töö kirjeldus

Kaupade vastuvõtmine, väljaandmine, kvalifikatsiooni hindamine;
Kaupade kontrollimine;
Regulaarsete inventuuride teostamine;
Saatelehtede vormistamine;
Logistikaplaani jälgimine;
Infovahetus ja sidepidamine klientide ja autojuhtidega;
Töö toimub nii siseruumides kui ka õues;
Töö sobib ka naisterahvale.

Ootused kandidaadile

Täpsus, korrektsus, töökus, kohustetundlikkus;
Hea suhtlemisoskus, koostöövalmidus;
Vene ja Eesti keele valdamine (laosisene keel on vene keel);
Arvuti kasutamise kogemus.

Ettevõte pakub

Mitmekülgset tööd;
Konkurentsivõimelist töötasu;
Tööd ühes vahetuses E-R 8.30-17.00 (Lohkva külas);
Sõbralikku ja abivalmis meeskonda.

Kontakt:
+372 5358 5030

Tööpakkumise number
#794186

Teistele pakkusid huvi veel ka need tööpakkumised:

nädal tagasi
KOMPLEKTEERIJA INNORE OÜ
KOMPLEKTEERIJA INNORE OÜ • Tartu
Tartu
VIP 1
3 p. tagasi
LAOTÖÖTAJA/ LAOSPETSIALIST Mobix JK OÜ
1
3 p. tagasi
LAOTÖÖTAJA/ LAOSPETSIALIST Mobix JK OÜ • Tartu
Tartu
2 näd. tagasi
LAOOPERAATOR NORDIC BEAUTY OÜ
Alates 1000 €/kuus
LAOOPERAATOR NORDIC BEAUTY OÜ • Tartu
Tartu
3 näd. tagasi
LAOHOIDJA-KOMPLEKTEERIJA EESTI LEIVATÖÖSTUS AS
5 päeva jäänud
LAOHOIDJA-KOMPLEKTEERIJA EESTI LEIVATÖÖSTUS AS • Tartu
Tartu
LAOSPETSIALIST SÕBRA PRISMA Prisma Peremarket