Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #640071

Laohoidja-hooldustehnik

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Asukoht: Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp: täistööaeg
Lisainfo: palgatöötaja

Kuulutus sisestati: 13. veebruar 2020
Kuulutus aegub:13. märts 2020

Töö kirjeldus

- Tööriistalao haldamine (tööriistade ja -vahendite väljastamine, arvestuste
pidamine, kontroll jms.);
- Tööriistade, -vahendite esmase ülevaatuse/hoolduse teostamine, vajadusel
remonti saatmise organiseerimine
- Isikukaitsevahendite väljastamine ja arvestuste pidamine
- Tööriistalao inventuuride läbiviimine
- Laotöötajate asendamine, abistamine
- Lihtsamate remondi- ja heakorratööde teostamine ettevõttes

Ootused kandidaadile

- Tehnilist taipu ja huvi tööriistade ning tehnika vastu
- Arvuti kasutamise oskust ja õppimisvõimet (Excel, Word)
- Eesti ja vene keele oskust suhtlustasandil
- Täpsust, korrektsust ja kohusetundlikkust
- Avarat silmaringi oma töö efektiivistamiseks

Ettevõte pakub

- Huvitavat ja mitmekülgset stabiilset tööd
- Sõbralikke ja toetavaid kolleege
- Konkurentsivõimelist töötasu vastavalt oskustele
- Väärtustame koostööd ja ühiseid ettevõtmisi
- Koolitame oma võtmetöötajaid

Tööpakkumise number
#640071

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
13. märts 2020
Kuulutus sisestati:
13. veebruar 2020

on Harmet OÜ tütarettevõte, mis on asutatud 2015. aasta alguses. Ettevõte tegutseb Tallinnas ning on spetsialiseerunud suuremõõtmeliste moodulmajade tootmisele ja paigaldamisele. Harmet Constructions OÜ põhituruks on Skandinaaviamaad, kuhu läheb üle 90 % toodangust. Hetkel on ettevõtte kasutuses rohkem kui 9000 m2 tootmispinda, kus tegutseb ligi 70 töötajast koosnev meeskond.

Vaata rohkem