Värsked tööpakkumised

Laohoidja

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 458025

Tööpakkumise number

458025

Töö kirjeldus

Seoses ettevõte laienemisega otsime oma 3 liikmelise laomeeskonda uut kolleegi. Sinu ülesanneks on kaupade komplekteerimine jahedas laos, mis asub aadressil Sarapiku tee 19/21, Maardus. Töö sisu:

• tellimuste komplekteerimine ja pakendamine
• laoseisude jälgimine ja inventuuride läbiviimine
• saadetiste ära saatmine ja vastuvõtmine
• aruandlust laojuhatajale
• üldise lao korrashoiu tagamine

Tööaeg on viis päeva nädalas, E-R 09:30 – 18:00.

Nõudmised kandidaadile

Sa sobid meie meeskonda, kui oled täpne, kohusetundlik ja hea suhtlemisoskusega:
• head füüsilist vormi, et laadida peale ja maha saadetisi,
• arvuti kasutamise oskust, et vormistada laoliikumisi laoprogrammis ja vastu võtta tellimusi e-maili teel
• omad klientidega suhtlemise kogemust, et tagada eeskujuliku teeninduse tase.
• positiivset ellusuhtumist, et muuta oma kolleegide tööd rõõmsameelseks.

Kasuks tuleb:
• B-kategooria juhiloa olemasolu ja kaubikuga sõidukogemus

Lisainfo:
• tõstuki juhtimise kogumus pole vajalik.

Ettevõte pakub

Omalt poolt pakume sulle:
• stabiilset tööd sõbralikkus meeskonnas
• väljaõpet,
• võimaldame lühendatud töönädalat,
• kaasaegseid töövahendeid,
• ühisüritusi
• 13 palka vastavalt töötulemustele.

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg või osaline tööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
16. veebruar 2017
Kuulutus sisestati:
1. veebruar 2017
Brutopalk:
Alates 900 kuni 1150 EUR kuus

Osaühing Samilta asutati 2004 aastal. Meie pakume laollogistika teenuseid Eesti ja välismaa toiduainete hulgimüüjatele.

Teeme koostööd juhtivate tootjatega, jaekaubandusketidega, teiste jaotuskeskustega, HoReCa firmadega.