Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #324105

Laohoidja

CVKeskus.ee klient
Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Igapäevane tellimuste komplekteerimine.
Sissetuleva kauba kvaliteedi ja koguste kontrollimine.
Kuupäevade jälgimine komplekteerimisel.
Inventuuridel osalemine.

Ootused kandidaadile

Enesekindlus
Täpsus ja korrektsus
Valmidus meeskonnatööks
Kohusetundlikkus

Ettevõte pakub

kaasaegset töökeskkonda
pikaajalist töösuhet
tööalast väljaõpet
nooruslikku ja meeldivat kollektiivi

Lisainfo

Töö on vahetustega. Ühes vahetuses on komplekteerijaid kolm. Lisaks on laos kaubakontrollija, andmesisestaja.

Tööpakkumise number
#324105

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja või lepinguline / vabakutseline (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
28. november 2013
Kuulutus sisestati:
28. oktoober 2013

1994. aastal asutatud aktsiaseltsi M.V.Wool on üks pikaajalisemaid kala tootmise ja müügiga tegelevaid ettevõtteid Eestis. Firma põhitegevusala on värske ja külmutatud kala ning erinevate kalatoodete tootmine ja müük. M.V.Wool peamine turg on Eesti, kuid ekspordi osakaal kasvab jõudsalt, 2012. on see ligi 25%, eksporditavad turud on Soome, Läti, Leedu, Taani, Itaalia, Norra, Rootsi, Israel.

Järjekindel kvaliteedipoliitika (firma omab ISO 22 000:2005 toiduohutuse sertifikaati) ning kliendile orienteeritus on teinud ettevõttest turuliidri jahutatud kala ja kalatoodete osas. 2012. aastal oli ettevõtte käive 14,3 miljonit eurot. Seisuga 31.12.2012 töötas firmas 162 töötajat.

Vaata rohkem

Laohoidja