Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #289305

Laohoidja

CVKeskus.ee klient
Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Ladustatava ja laost välja antava kauba koguste pidev kontroll. Inventuuride tegemine ja lao koguste kontroll vastavuses inventuuriga.

Töökoht asub aadressil Jälgimäe tee 13, Tänassilma tehnopark, Saku vald.
Tööaeg:
E - N 08:00 - 16:45
R - 08:00 - 15:30

Ootused kandidaadile

Töökas, kohusetundlik, aus, tähelepanelik ja korrektne.
Hea matemaatiline ja loogiline mõtlemine.
Exceli kasutamise oskus.
Eelnev kogemus laomajanduses.

Ettevõte pakub

-kindlat töökohta pidevalt arenevas organisatsioonis
-töötasu 700 EUR kuus
-tervisekontroll tööandja kulul
-arvestatavat soodustust kaupade ostmisel

Ühendus võetakse ainult valituks osutunud kandidaatidega.

Tööpakkumise number
#289305

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
31. oktoober 2012
Kuulutus sisestati:
17. oktoober 2012

Ülemaailmselt tegutsev arenguabiorganisatsioon, mis tulu oma projektide tarbeks teenib osaliselt kasutatud riiete kaubandusest.
Eestis on 90 töötajaga sorteerimiskeskus ja 21 kauplust.

Vaata rohkem

Laohoidja