Värsked tööpakkumised

Laohoidja-autojuht

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 397775

Tööpakkumise number

397775

Töö kirjeldus

• Kaupade vastuvõtt, kontrollimine ja ladustamine
• Kaupade komplekteerimine, pakkimine ja väljastamine
• Kaupade tranport laost
• Lao korrashoid ja inventuuride läbiviimine

Nõudmised kandidaadile

• Eelnev töökogemus lotöötajana
• Tõstukijuhi lubade olemasolu ja sõiduoskus
• B kategooria lubade olemasolu
• Loogiline mõtlemine
• Usaldusväärsus, koostöövõime ja lojaalsus firmale
• Suhtlemisoskus,täpsus, kohusetundlikkus
• Oskus töötada nii iseseisvalt kui ka meeskonnas
• Eesti keele oskus
• Arvuti kasutamise oskus

Kasuks tuleb:
• Vene keele oskus

Ettevõte pakub

• Põnevaid väljakutseid ja firmasiseseid arenguvõimalusi
• Kaasaegseid töövahendeid ja kvaliteetseid tarvikuid mis teevad töö lihtsaks
• Huvitavat tööd kiiresti kasvavas ettevõttes
• Suvist puhkusevõimalust
• Motiveerivat ja konkurentsivõimelist töötasu
• Erinevaid soodustusi
• Vahetuste vaba tööd
• Täpsete töötulemuste eest korralikku preemiat

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja või lepinguline
Kuulutus aegub:
31. oktoober 2015
Kuulutus sisestati:
1. oktoober 2015
Brutopalk:
Alates 1000 EUR kuus

Rehvid Pluss OÜ on kiirelt arenev rehvidega tegelev ettevõte. Peamiseks väljundiks on rehvide jaemüük, pakume Eestis parimat hinnaklassi ja laia rehvivalikut tuntud tootjatelt. Pakume ka rehvivahetus teenust sõidu- ja veoautodele. Tänu meie edukale e-poele ( www.rehvidpluss.com ) oleme esindatud kõigis Eesti piirkondades. Meie kollektiiv on töökas, õpihimuline ja mis peamine sõbralik. Pakume meie era- ja äriklientidele asjatundlike nõuandeid ning mugavat ja kvaliteetset teenindust.

Rehvid Pluss OÜ uus ja kaasaegne töökoda on üle 300 m2 ja sisustatud kõige kaasaeksema tehnikaga nii autoremondiks kui ka rehvitöödeks.

Rehvid Pluss OÜ on Bridgestone, Michelin, Firestone, Kleber, Dayton ja Syron rehvide ametlik edasimüüja Eestis.