Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #754901

Laohaldur

CVKeskus.ee klient
Tabasalu, Harjumaa
Link kopeeritud
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • Laomajanduse korrastamine

  • Laokauba vastuvõtmine, selle ohutu ladustamine ja haldamine;

  • Ladustamiskorra järgimine;

  • Korraldab laos peale- ja mahalaadimistoiminguid, järgides töökaitse, ohutuse ja tööstuse sanitaar- ja tulekaitsereegleid;

  • Muude jooksvate ülesannete täitmine laohalduri vastutusalas.

Ootused kandidaadile

  • Arvuti kasutamise oskust;
  • Süstemaatilisust ja loogilist mõtlemist;
  • Head füüsilist vormi;
  • Sõbralikkust suhtlusel kollektiiviga;
  • Eesti keele oskust suhtlustasandil;

Plusspunkte teenib kandidaat:

  • Varasema töökogemusega sarnasel ametikohal.

Meie juures on hinnas ka kõik tavapärased voorused nagu kohusetundlikkus, ausus, hea suhtlemisoskus ja muu, mis aitab saavutada tippkvaliteediga toodangu ning hoida sõbralikku töökeskkonda.

Ettevõte pakub

  • Kaasaegseid töövahendeid;

  • Motiveerivat töötasu;

  • Võimalust karjääriredelil tõusta.

Tööpakkumise number
#754901
Laohaldur