Laoassistent
Tööpakkumise number #813434

Ametro Personalirent OÜ
Tallinn, Harjumaa

Töö kirjeldus

  • Tellimuste käsitlemine põhiprogrammis

  • Tellimuste täitmise jälgimine, järelkontroll

  • Transpordikoondite valmistamine

  • Kooditõstete vormistus

  • Saamata jäänud raha aruande valmistamine ja meililistile saatmine

  • Praakkauba vormistamine põhiprogrammis, praaktoodete noppimine tavalaost ja praagilattu -või mahakandmisele siirdamine

  • klientidel tekkinud probleemide fikseerimine,lahendamine ja lahenduse jälgimine

  • Arvete arhiveerimine

  • Inventuurides osalemine

Ootused kandidaadile

  • vanus al.18 eluaastast
  • arvuti kasutamise kogemus
  • hea eesti või/ja inglise keele oskus
  • kiirus ja täpsus
  • kohuse- ja vastutustundlikkus

Kasuks tuleb varasem sarnase töö kogemus.

Ettevõte pakub

huvitavat ja vastutusrikast tööd stabiilses ettevõttes

tööaega E-R 8.30-17.00

  • väljaõpet kohapeal

enesetäiendamise ja arenguvõimalusi

sõbralikku ja toetavat meeskonda

konkurentsivõimelist töötasu ning tulemustele vastavat lisatasu

Tööpakkumise number
#813434

Teistele pakkusid huvi veel ka need tööpakkumised:

VIP 2
2 näd. tagasi
LAOSPETSIALIST Floratrade Hulgi OÜ
1100 - 1400 €/kuus
2
LAOSPETSIALIST Floratrade Hulgi OÜ • Tallinn
Tallinn
nädal tagasi
LAOTÖÖLINE Ametro Personalirent OÜ
1050 - 1650 €/kuus
LAOTÖÖLINE Ametro Personalirent OÜ • Tallinn
Tallinn
VIP 1
LOGISTIK / KOMPLEKTEERIJA Jahh Catering OÜ
1500 - 1700 €/kuus
1
LOGISTIK / KOMPLEKTEERIJA Jahh Catering OÜ • Tallinn
Tallinn
VIP 1
LAOHOIDJA-KAUBAVASTUVÕTJA JAHELOGISTIKA OÜ
1500 €/kuus
1