https://www.cvkeskus.ee/464062

Leidsid aegunud tööpakkumise

Vaata hoopis uusi tööpakkumisi Sinu valdkonnas!

Värsked tööpakkumised

Lao töö korraldaja

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 464062

Tööpakkumise number

464062

Töö kirjeldus

Sinu töö peamine eesmärk on kvaliteetselt ja efektiivselt korraldada postisaadetiste eeltöötlust ja kandeks ettevalmistamist. Sa võtad klientidelt vastu materjalid, koostad vajaliku kandedokumentatsiooni, organiseerid laos sorteerijate tööd ning koostad vajalikud aruanded.


Nõudmised kandidaadile

Sind saab kirjeldada kui initsiatiivikat, hea planeerimise ja organiseerimise oskustega, kohusetundlikku,süsteemset inimest, kes on lahendustele orienteeritud ning võtab vastutuse oma otsuste eest. Kõrgharidus logistikas tuleb kasuks. Sul on eelnev kogemus inimeste juhendamisel ja oskus leida keerulistes olukordades kiirelt parimaid lahendusi. Oled väga hea arvutikasutaja (eriti Excel). Eeldame, et Sa valdad eesti keelt nii kõnes kui kirjas ning saad hakkama ka vene keeles suhtlemisega. Lisaks oled positiivse hoiakuga, hea suhtleja ning kõrge pingetaluvusega. Eelise annab väikese lao juhtimise töökogemus.


Ettevõte pakub

Töö juba ootab tegijat!
Omalt poolt pakume sulle korralikku arendamise ja "ehitamise" väljakutset. Huvitavat ja mitmekülgset tööd. Pühendunud ja uuendusmeelset kollektiivi ning konkurentsivõimelist töötasu. Võimalust otsustada, vastutada, saavutada ning areneda koos ettevõttega. Pakume vahvaid ühistegevusi ja ettevõtte siseseid soodustusi.


Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
26. märts 2017
Kuulutus sisestati:
13. märts 2017

FIRMA NIMI PEIDETUD

Express Post AS on alates 1997. aastast tegutsev Eesti Meedia ja Ekspress Grupi tütarettevõte, mis tegeleb ajakirjandusväljaannete tellimuste vastuvõtmise, andmebaaside halduse ja varahommikuse kojukandega.