Lao tellimuste kontrollija VIP2

MAGNUM AS

Tööpakkumise number

612092

Magnum AS  Lao tellimuste kontrollija

Töö kirjeldus

tellimuste kontrollimine, pakkimine ja väljastamine, selle vajadusel käibelt kõrvaldamine, topeltkontrolli teostamine

Nõudmised kandidaadile

  • eesti keele oskus kõnes ja kirjas;
  • korrektsus, kohusetundlikkus, ausus, täpsus ja põhjalikkus toimingute läbiviimisel;
  • aktiivne ja positiivne ellusuhtumine ning soov õppida ja areneda.

Ettevõte pakub

Lisainfo:

  • Tähtajatu tööleping; osaline tööaeg, 0,75 koormus.
  • Töö graafiku alusel. Üldine tööaeg E-R kell 08.00-14.30 ja 16.00-22.30. Üks kord kuus tööpäeva pühapäeval kell 8.30-18.00.
  • Töötasu
  • Töökoht asub Laagri Ärimajas aadressil Vae 16, Laagri, Harjumaa.

Miks tulla Magnum Logisticsisse? Oleme üks moodsamaid logistikakeskusi Kesk- ja Ida-Euroopas. Pakume lisaks ülalpool toodule kohapeal väljaõpet, erialaseid koolitusi ning arenguvõimalusi, toredaid ühisüritusi, soodsat ning maitsvat toitlustust, spordikompensatsiooni ning palju muid soodustusi. Töökohale on mugav juurdepääs nii bussi kui ka rongiga

Asukoht:
Harjumaa
täistööaeg, palgatöötaja või lepinguline (töö on vahetustega), töö sobib ka üliõpilastele
Kuulutus aegub:
26. august 2019
Kuulutus sisestati:
9. august 2019
Soovin kandideerida