Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #795721

Lao abitööline

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Link kopeeritud
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Pakume tööd edukas, kiiresti arenevas, autovaruosade netimüügiga tegeleva ettevõtte laos.

Ettevõte asub Tondi piirkonnas, Tallinna Ehituskooli läheduses.

E-R töö 8.30-17.00

Peamiseks tööülesandeks:

erinevad abitööd laos (tühjad pappkastid korjata kokku, masinaga lõikamine tükkideks ja pressmasina alla asetamine; köidetakse kinni ja asetatakse euroalusele)

Vajadusel pakendusmasinaga pakendamine. Võimalusel kasutab  ka virnastajat, millega anda uus kaup ette.

Töö võib sobida ka pensionärile.

Ootused kandidaadile

  • töötahe

  • norm füüsiline vorm

  • kohusetundlikkus

Ettevõte pakub

  • toetavat kollektiivi

  • väljaõpet

  • stabiilset tööd

  • kuutasu alates 750 bruto

Tööpakkumise number
#795721