Lamekatusekatja
CVKeskus.ee klient Tööpakkumine on aegunud!

Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #756610

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Link kopeeritud
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Pakume tööd lamekatuse spetsialistidele, nii SBS kui PVC tööd.
Soojustuste paigaldus, parapetide ehitus, lõpetus ja lisaplekkide paigaldused.
Eelistatud oleks kokku töötanud meeskonnad. Võimalik ka alltöövõtt.

Ootused kandidaadile

Töökogemus antud erialal!
Heal tasemel tööoskus ja tahe

Kindlasti peaks olema tööle ja tulemusele motiveeritud
Füüsiline vastupidavus.
Oskus iseseisvalt töötada.
Eesti keele oskus.
Kasuks tuleb ehituslik haridus

Katusetööd OÜ pakub häid töötingimusi, ametlikku ja selget tulemustasu, regulaarset tööd ning head teenimisvõimalust ala spetsialistidele.
Tööautot ja kütusekaarti meeskonnale.

Töölevõtu preemiat katseaja läbimisel.

Boonus preemia süsteemi täiskoormusel töötundide täitumisel

Tööpakkumise number
#756610