Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #483864

LAMEKATUSE EHITAJA/ vedelplasti paigaldaja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Rõdude, terrasside ja lamekatusete ehitamine ja remont

Ootused kandidaadile

Ausus, töökus ja kohusetundlikkus
B-kategooria juhiluba
eelnev töökogemus ehituse alal

Ettevõte pakub

Väljaõpet
Sõbralikku ja toetavat meeskonda
Töötulemustest sõltuvat töötasu

Lisainfo

Tööle asumise aeg: koheselt
Objektid asuvad enamus Tallinnas ja Harjumaal aga töötaja peab olema valmis ka välislähetusteks.

Tööpakkumise number
#483864

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Brutopalk: 860 - 2000 €/kuus
Kuulutus aegub:
3. august 2017
Kuulutus sisestati:
5. juuli 2017

Katuse Profid OÜ tegeleb lamekatuste ehituse, renoveerimise ning remonttöödega.
Samuti teostame rõdude, vundamentide hüdroisolatsioonitöid. Meie kogemused ulatuvad 1997 aastasse. Selle 17.a. kogemuse oleme saanud ehitades katused näiteks Lennusadamale, Tallinna Lastehaiglale, Koplis asuvale politseihoonele ning paljudele era- ja kortermajadele.

Vaata rohkem