Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #625966

Laevamaakler

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Asukoht: Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp: täistööaeg
Lisainfo: palgatöötaja

Kuulutus sisestati: 5. november 2019
Kuulutus aegub: 4. detsember 2019

Töö kirjeldus

  • Uute kliendisuhete loomine, olemasolevate arendamine
  • Vastavalt andmestikule hinnapakkumiste koostamine ja lepingute tegemine
  • Perioodilise aruandluse esitamine
  • Koostöö edendamine teiste osakondadega ja kontserni ettevõtetega
  • Olemasolevate lepingute alusel igapäevase töö korraldamine

Ootused kandidaadile

  • Varasem laevamaakleri kogemus, kasuks tuleb oma klientuur
  • Hea suhtlemis-, läbirääkimis-, planeerimis- ja analüüsioskus;
  • Hea suuline ja kirjalik eneseväljendusoskus eesti- inglise- ja soovitavalt ka vene keeles
  • Hea otsustus- ja organiseerimisvõime ning initsiatiivikus

Ettevõte pakub

  • Sõbralikku rahvusvahelist kollektiivi
  • Konkurentsivõimelist, tulemustele vastavat töötasu
  • Ühisüritusi ja koolituste võimalusi
  • Kõiki tööks vajalikke vahendeid.
  • Võimalust osaleda koos müügimeeskonnaga välismessidel

Lisainfo

Tööle asumise aeg: niipea kui võimalik
Töö asukoht: Tallinna kesklinn

Kontaktandmed:
Karen Tiitus
666 4405

Tööpakkumise number
#625966

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
4. detsember 2019
Kuulutus sisestati:
5. november 2019

CF&S Estonia AS (CF&S) on 1997. aastal asutatud logistikakontsern, mille peakontor asub Tallinnas ja harukontorid Lätis, Leedus, Soomes, Poolas, Hollandis, Venemaal, Kasahstanis, Valgevenes ja Usbekistanis. Ettevõte tegeleb lennu-, konteiner,auto-, raudtee- ja meretranspordi teenuste osutamisega, ladustamise ja jaotuslogistikaga, laevade prahtimise ja agenteerimisega. Lähtudes klientide soovidest ja vajadustest, pakume paindlikke, efektiivseid ja konkurentsivõimelisi lahendusi. CF&S Grupis töötab üle 180 töötaja.

Vaata rohkem