Laevale pealesõidu reguleerija ( 9,4€ bruto/h), osaline tööaeg

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 504791

Tööpakkumise number

504791

Töö kirjeldus

Otsime oma meeskonda töötajaid, kelle ülesandeks on autoliikluse suunamine laevale ja laevalt maha, autode piletite kontroll.
Töö vahetustega. Laev väljub 3 korda ööpäevas, tööajad
4.30-6.00; 10.00-12.00; 16.30-18.30. Võimalik teha päeva jooksul tööd kõikide väljumiste ajal või ka osadel.

Nõudmised kandidaadile

- kohusetundlik ja hea suhtleja
- valmis töötama õues
- valdad eesti, inglise ja vene keelt suhtlustasandil
- sobib paindlik tööaeg

Ettevõte pakub

Töökoht Reisisadama A-terminali territooriumil (õues)
Pakume paindlikku tööaega, põhikohaga tööd, töötundide arv nädalas sõltuvalt soovidest 20-40.

Lisainfo

Lisaküsimuste korral palun pöörduda Ivo Mölder tel.58556004

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
osaline tööaeg, palgatöötaja (töö on vahetustega), töö sobib ka üliõpilastele
Kuulutus aegub:
30. november 2017
Kuulutus sisestati:
2. november 2017
Brutopalk:
Alates 9.4 kuni 12 EUR tunnis

Eckerö Line on Ahvenamaa laevafirma, mis teenindab reisijaid Tallinn-Helsingi liinil aastast 1994.
Ettevõte pakub ,mugavat ja kiiret transporti reisilaevaga MS Finlandia.
Aastal 2016 teenindasime 1,5 miljonit reisijat.