Värsked tööpakkumised

Laenuhalduri abi

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 239476

Tööpakkumise number

239476

Töö kirjeldus

- Klientidega suhtlemine ja nõustamine;
- Uute kliendisuhete loomine ja olemasolevate hoidmine;
- Laenutaotluste analüüs ja väljastamine;
- Maksete ja andmete sisestamine.

Nõudmised kandidaadile

- Vähemalt keskharidus;
- Väga hea eneseväljendus- ja suhtlemisoskus;
- Täpsus, korrektsus ja iseseisvus (vajadusel kiire tegutsemisvõime);
- Oskus läbi töötada suurt hulka informatsiooni, näha tervikut ning pakkuda välja lahendusi;
- Eesti keele väga hea valdamine kõnes ja kirjas;
- Vene ja inglise keele oskus suhtlustasandil;
- Windowsi, office ja interneti käsitlemise oskus;
- Dokumentide koostamise ja vormistamise oskus.

Ettevõte pakub

- Huvitavat, vaheldusrikast ja väljakutset pakkuvat tööd;
- Kaasaegseid töötingimusi ja nooruslikku meeskonda;
- Arenguvõimalusi rahvusvahelises ettevõttes;
- Väljaõpet ja täiendkoolitusi;
- Spordi- ja tervisetoetust.

Lisainfo

Elulookirjeldus ja motivatsioonikiri (koos palgasooviga) palume saata hiljemalt 01. oktoober.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
osaline tööaeg, lepinguline, töö sobib ka üliõpilastele
Kuulutus aegub:
2. oktoober 2011
Kuulutus sisestati:
14. september 2011

Raha24.ee on Eestis üks esimesi kiirlaenuettevõtteid, olles turul tegutsenud juba peaaegu 5 aastat. Oma ligi 50 000 rahulolevale kliendile pakume erinevaid tooteid alates kiirlaenudest kuni kinnisvara finantseerimiseni.