Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #298934

Laenuhaldur

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Klientide nõustamine
laenutaotluste ning maksevõime analüüs
klientide taustauuring
laenu andmise otsuste tegemine
lepingute sõlmimine
laenuportfelli haldamine

Ootused kandidaadile

Vähemalt 2 aastat eelnev töökogemus laenuhaldurina pangas
analüüsi- ja otsustusvõime
ausus ja lojaalsus
eesti ja vene keele oskus
erialased oskused ja teadmised
kohusetundlikkus, korrektsus ja täpsus
stressitaluvus

Ettevõte pakub

arendavat ja huvitavat töökeskkonda
arenemis- ja karjäärivõimalusi
konkurentsivõimelist palka
stabiilset tööd meeldivas keskkonnas
tööd arenevas organisatsioonis
ühte hoidvat meeskonda

Tööpakkumise number
#298934

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
12. märts 2013
Kuulutus sisestati:
12. veebruar 2013

Ettevõte on asutatud 2005-ndal aastal ja praegne asukoht on Tallinn (Eestis) ja tütarettevõte UAB Nordecum asub Vilniuses (Leedus).

Põhitegevusala: Tagatistega ja tagastisteta laenude väljastamine era- ja juriidilistele isikutele.

Missioon:
Pakkuda klientidele kiirelt, kvaliteetselt ja efektiivselt soodsatel tingimustel laenu vastavalt kliendi valitud laenuperioodile.
Iga klient on meie jaoks unikaalne! Me püüame teha kõik, et leida sobivad tingimused mõlemale poolele. Püüame tulla vastu klientide soovidele ja töötame välja pidevalt uusi ja paremaid laenuandmise võimalusi.

Visioon:
Olla usaldusväärne partner laenuvaldkonnas.
Me töötame pidevalt, et arendada ja parandada meie finantssüsteemi selleks, et laenu võtmine oleks kõikidele klientidele hästi lihtne, mugav ja kiire. Selleks, et pakkuda teenust võimalikult kiirelt, töötame me 7 päeva nädalas.

Põhiväärtused:
Klientide rahulolu, usaldus, hea maine ja selle hoidmine, kvaliteet ja kiirus.

Vaata rohkem

Laenuhaldur