Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #310217

Laenuhaldur (soome keelt kõnelev)

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • Soome keeles klientide teenindamine telefoni ja elektronposti vahendusel
  • Laenutaotluste vastuvõtmine, sisestamine ja analüüs;
  • Probleemide lahendamine ja nõustamine.

Ootused kandidaadile

  • Väga hea soome keele oskus kõnes ja kirjas;
  • Vähemalt keskharidus;
  • Väga hea eneseväljendus- ja suhtlemisoskus;
  • Täpsus, korrektsus ja iseseisvus (vajadusel kiire tegutsemisvõime);
  • Oskus läbi töötada suurt hulka informatsiooni, näha tervikut ning pakkuda välja lahendusi;
  • Windowsi, office ja interneti käsitlemise oskus;
  • Dokumentide koostamise ja vormistamise oskus.

Ettevõte pakub

  • Huvitavat ja väljakutset pakkuvat tööd;
  • Kaasaegseid töötingimusi ja nooruslikku meeskonda;
  • Arenguvõimalusi rahvusvahelises ettevõttes;
  • Väljaõpet ja täiendkoolitusi;
  • Spordi- ja tervisetoetust.

Lisainfo

Palume saata elulookirjeldus ja SOOME KEELNE motivatsioonikiri koos palgasooviga.

Tööpakkumise number
#310217

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja, töö sobib ka üliõpilastele
Kuulutus aegub:
5. juuli 2013
Kuulutus sisestati:
5. juuni 2013

Ege Finance OY on rahvusvaheline finantsalal tegutsev ettevõte, mis on olnud edukalt tegev neli aastat. Vippi Ege on Eesti erakapitalil põhinev ettevõte.

Vaata rohkem