Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #551462

Ladude ülema abi

CVKeskus.ee klient
Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Asukoht: Harjumaa
Töö tüüp: täistööaeg
Lisainfo: ametnik või lepinguline / vabakutseline

Kuulutus sisestati: 14. august 2018
Kuulutus aegub: 9. september 2018

Töö kirjeldus

 Materjaliteenistuse relvastuse ja lahingumoona toetusgrupi Lintsi ja Ämari relvastuse ja lahingumoona laotöö teostamine vastavalt ettenähtud regulatsioonidele
 Hoidlate grupi ülema toetamine ning asendamine

Ootused kandidaadile

 Vähemalt nooremveebli auaste
 Läbitud laskemoonaalane väljaõpe
 Head teadmised laomajandusest, ladustamise tehnoloogiatest, tõstukite tüüpidest ja otstarbest ning töökorraldusest ladudes
 Eesti keele oskus kõrgtasemel, inglise keele oskus kesktasemel
 Teenistuskohustuste täitmiseks vajaliku kontoritarkvara kasutamise oskus heal tasemel
 Riigisaladusele juurdepääsuluba (taotletakse tööle asumisel)

 Stabiilset ja kindlat sissetulekut 1400 eurot (bruto, kõikide nõudmiste täitmisel)
 Huvitavat ja vaheldusrikast teenistust
 Põhipuhkust 35 päeva aastas
 Häid sportimisvõimalusi
 Arenguvõimalusi ja täiendõpet
 Muid tegevväelastele ettenähtud soodustusi
 Vajadusel tööandja poolset transporti tööle sõiduks

Tööpakkumise number
#551462

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
ametnik või lepinguline / vabakutseline
Kuulutus aegub:
9. september 2018
Kuulutus sisestati:
14. august 2018

Toetuse väejuhatus on kaitseväe struktuuriüksus, mille missioon on tagada eesti kaitseväe võitlusvalmidus ja jätkusuutlikkus. Toetuse väejuhatus tegeleb kaitseväe varustamisega, teenindab kogu kaitseväge raamatupidamises ja viib läbi ajateenijate väljaõpet. Toetuse väejuhatuse ülesanne on kaitseväe varustuse ja tehnika hooldus.

Vaata rohkem