Värsked tööpakkumised

Laboritöö kogemusega tootmise operaator

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 214450

Tööpakkumise number

214450

Töö kirjeldus

OPERAATORI ÜLESANDEKS on osalemine steriilsete toodete tootmisprotsessides.

Nõudmised kandidaadile

OOTAME KONKURSILE kandidaate, kel on vähemalt keskeriharidus, kes on hea käelise osavusega, hea pingetaluvusega, valmis töötama aseptilistes tingimustes, head meeskonnatöötajad, mittesuitsetajad, kiired ja korrektsed töökohustuste täitmisel. Nõutavad on MS Office baasoskused. Töötamisel on vajalik kehtiva tervisekaardi olemasolu.
Eeliseks on eelnev töökogemus laboris, teadlikkus ja kogemus GMP, GLP või ISO standarditega.

VALITUD KANDIDAADILE PAKUME pikaajalist töösuhet, võimalust töötada steriilseid ravimeid tootvas Eesti ettevõttes, huvitavat ja mitmekülgset tööd, arenguvõimalusi ja tööle vastavat palka.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
6. jaanuar 2011
Kuulutus sisestati:
16. detsember 2010

AS Kevelt on Eesti ravimitootja, kes valmistab steriilseid ravimeid ning allhanketöödena biopreparaate ja meditsiiniseadmeid. Tegutseme 1991. aastast.