2023-08-23 14:48:55

Laboritehnik

CVKeskus.ee klient
Kuni 1656 €/kuus Bruto

Töö kirjeldus

Ajutine ametikoht kuni hooaja lõpuni.

Saku Õlletehas on üks mõnusalt vastuvoolu töökoht – mitte üksnes selle osas, et saab igapäevaselt liiklejatega vastuvoolu sõita, vaid oleme ka omanäoline tööandja – globaalse haardega, kuid samas läbi ja lõhki kodumaine ettevõte. Siit leiab igaüks midagi, mis kõnetab.

 

„Olen oma meeskonda otsimas nutikat laboritehnikut, kes on oma töös korrektne ning kohusetundlik ja kellele meeldib tempokas töö, kus saad end jagada erinevate ülesannete vahel. Selles rollis kontrollid toodete ja villimistehnoloogia kvaliteedinäitajaid – võtad proove, teostad keemilisi analüüse ning hindad tulemuse ja saadad info tootmisosakonnale. Seeläbi on sinu igapäevatööl oluline panus sellesse, et tagada meie toodete kõrge kvaliteet ja laitmatud maitseomadused. Sinul on aga hea võimalus saada põnev kvaliteedivaldkonna ning laboritöö kogemus!“Kristi, kvaliteedijuht.

Ootused kandidaadile

  • Tunned ja oskad töös rakendada laboritöö põhialuseid ning töövahendeid;
  • Soovid teha vahetustega tööd (12-tunnised vahetused E-P 07:00-19:00 ja 19:00-07:00 – öötöö eest on ette nähtud kõrgem tasu);
  • Oled hea suhtleja ning teed seda rõõmuga eesti keeles;
  • Kasuks tuleb keemia- või toidutehnoloogiaalane haridus või selle omandamine.

Ettevõte pakub

Sind ootavad nooruslikud, kokkuhoidvad kolleegid, kes on toetavad meeleldi sinu sisseelamist. Transpordi pärast ei pea sa muretsema - tööle ja koju saad soovi korral Tallinnast, Raplast ja Kohilast mugavalt meie töötajate bussiga. Lisaks sellele oleme peresõbralik tööandja ning väärtustame oma töötajate peresid mitmete hüvedega. Sellest ja teistest sind, sinu tervist ja heaolu toetavast saame aga lähemalt juba rääkida vestlusel.

Ootame juba põnevusega sinu CV-d!

Töö asukoht: Tallinna mnt 2, Saku