Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #688371

Laborispetsialist

CVKeskus.ee klient
Tartu, Tartumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Otsime oma meeskonda teotahtelist ja rõõmsameelset kolleegi, kes:

  • suudab tänu varasemale töökogemusele tegutseda igapäevaselt koos mikrobioloogiga;
  • teostab erinevaid analüüse vastavalt laboratoorsele plaanile;
  • võtab enda südameasjaks hügieenivaldkonna parendamise;
  • ei karda tööd dokumentatsiooniga;
  • suhtleb tulemuslikult nii kolleegidega kui ka partneritega väljastpoolt ettevõtet;
  • orienteerub toiduainetööstuse laiapõhjalises maailmas;
  • valdab kõige korraldamiseks kõrgtasemel eesti keelt ning kesktasemel inglise keelt, kasuks tuleb vene keele suhtlusoskus.

Ootused kandidaadile

Ootame kandideerijalt süsteemsust, oskust tegeleda paralleelselt nii operatiivsete kui ka strateegiliste küsimustega, analüüsivõimet ja sihikindlust.

Pakume omalt poolt võimalust kaasa aidata Eesti ühe pikemate traditsioonidega toidutööstusettevõtte arengule, püsivat töösuhet, vaheldusrikast ja huvitavat tööd ning erinevaid ettevõtte soodustusi.

Tööpakkumise number
#688371

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
9. mai 2021
Kuulutus sisestati:
19. aprill 2021

1946. aastal Tartus tegevust alustanud Salvest on tugevate traditsioonidega Eesti toiduainetööstus. Salvest kasutab oma tootmises võimalikult palju kodumaist toorainet ning panustab aktiivselt ka mahetootmise arengusse Eestis. Salvesti 32,000 ruutmeetri suuruses tehase-kompleksis töötab ühtekokku 180 inimest, kes valmistavad eestimaalaste seas armastatud kõrge kvaliteediga Salvesti erinevaid tooteid nagu supid, kurgid, kastmed, ketšupid, Põnni lastetoidud, Meie Mari moosid ja Smushie smuutid.

Vaata rohkem