2023-08-23 14:48:55

Laborispetsialist

CVKeskus.ee klient

Töö kirjeldus

Otsime oma meeskonda teotahtelist ja rõõmsameelset kolleegi, kes:

  • suudab tänu varasemale töökogemusele tegutseda igapäevaselt koos mikrobioloogiga;
  • teostab erinevaid analüüse vastavalt laboratoorsele plaanile;
  • võtab enda südameasjaks hügieenivaldkonna parendamise;
  • ei karda tööd dokumentatsiooniga;
  • suhtleb tulemuslikult nii kolleegidega kui ka partneritega väljastpoolt ettevõtet;
  • orienteerub toiduainetööstuse laiapõhjalises maailmas;
  • valdab kõige korraldamiseks kõrgtasemel eesti keelt ning kesktasemel inglise keelt, kasuks tuleb vene keele suhtlusoskus.

Ootused kandidaadile

Ootame kandideerijalt süsteemsust, oskust tegeleda paralleelselt nii operatiivsete kui ka strateegiliste küsimustega, analüüsivõimet ja sihikindlust.

Pakume omalt poolt võimalust kaasa aidata Eesti ühe pikemate traditsioonidega toidutööstusettevõtte arengule, püsivat töösuhet, vaheldusrikast ja huvitavat tööd ning erinevaid ettevõtte soodustusi.