https://www.cvkeskus.ee/501264

Leidsid aegunud tööpakkumise

Vaata hoopis uusi tööpakkumisi Sinu valdkonnas!

Värsked tööpakkumised

Laboriassistent (Soome mittevastavused)

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 501264

Tööpakkumise number

501264

Töö kirjeldus

Kui Sul on (labori)meditsiinialaseid teadmisi ja soome keele oskus, õppimine on Sulle lihtne ja meelepärane ning Sa ei karda arvutitööd ega kohati rutiinseid tegevusi, siis tule meile Soome mittevastavusi lahendavaks laboriassistendiks!

Väljaõpe ja asjatundlikkuse saavutamine preanalüütikas võtab aega, mistõttu soovime ja eeldame, et laboriassistent liitub meiega pikaks ajaks.

Peamine tööaeg E-R 8/9-16:30/17:30 (sisaldab 30 min lõunapausi). Vajalik on aeg-ajalt teha ka õhtuseid vahetusi (E-R 12:00-20:30) ja laupäevi (13:00-21:30).

Tegemist on täistöökohaga.
Töökoht asub kesklaboris Veerenni 53a, Tallinn.
Tööle asumise aeg: esimesel võimalusel.


Nõudmised kandidaadile

Ootame väga, et Sul on:
* hea soome keele oskus;
* bakalaureusekraad loodusteadustes või meditsiinivaldkonnas (kui ei, siis vähemalt keskharidus, lahtine pea ja sügav huvi meditsiini vastu);
* väga hea eesti keele oskus, kasuks tuleb inglise keele oskus;
* väga hea arvutiga töötamise oskus;
* märkimisväärsed kohusetunne ja täpsus ning vajadus uute teadmiste järele.

Meie töötajad on vastutustundlikud, kliendikesksed ja lahendustele suunatud. Nad hindavad meeskonnatööd, on sõbralikud, asjalikud ja iseseisva mõtlemisoskusega.

Ootame lisaks elulookirjeldusele ka lühikest, aga sisukat motivatsioonikirja!


Ettevõte pakub

Meil on Sulle pakkuda mitmekesist ja väljakutseid pakkuvat, samas ka rutiinitaluvust nõudvat tööd ärksameelses kasvavas ettevõttes, vajalikku väljaõpet ning palju uusi teadmisi laborimeditsiinist, kaasaegseid töötingimusi, ulatuslikku motivatsioonipaketti, tulemustasu ning toetavaid, võimekaid ja unustamatuid kaaslaseid.Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Kuulutus aegub:
23. oktoober 2017
Kuulutus sisestati:
9. oktoober 2017

FIRMA NIMI PEIDETUD

SYNLAB Eesti OÜ on Eesti suurim erakapitalil põhinev üle 20-aastase kogemusega meditsiinilabor.

Ettevõtte põhitegevuseks on laboriteenuse pakkumine oma klientidele – perearstidele, ambulatoorse ja statsionaarse eriarstiabi osutajatele, töötervishoiukeskustele, erinevatele riiklikele institutsioonidele ja eraisikutele.
Laboriteenus hõlmab proovimaterjalide kogumist ja transporti, laboratoorsete analüüside teostamist, vastuste valideerimist ning edastamist teenuse tellijatele, vajadusel laborispetsialistide konsultatsioone, klientide informeerimist töö paremaks korraldamiseks ning uuenduste juurutamist.

SYNLAB Eesti missiooniks on pakkuda inimestele tervisliku seisundi hindamiseks laia valikut usaldusväärseid ja kliendisõbralikke meditsiinidiagnostika lahendusi.