https://www.cvkeskus.ee/589761

Leidsid aegunud tööpakkumise

Vaata hoopis uusi tööpakkumisi Sinu valdkonnas!

Värsked tööpakkumised

Labori tehnik

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 589761

Tööpakkumise number

589761

Töö kirjeldus

• Peamiseks ülesandeks on proovide võtmine ning katsetuste teostamine teedeehitus objektidel üle Eesti (asfaltkatte puurproovid; plaatkoormuskatsed);
• Täiendavateks ülesanneteks on ehitusmaterjalide (asfalt, täitematerjal) laboratoorsete katsete läbiviimine Tallinna laboris (Laagris, Pärnu mnt 463) ning asfaltsegu laboratoorsete katsete läbiviimine mobiilse asfalditehase laboris (laborid asuvad väljaspool Tallinna).

TREV-2 GRUPP AS labor on Eesti Akrediteerimiskeskuse (EAK) poolt akrediteeritud katselaboratoorium registreerimisnumbriga L278. Labori juhtimissüsteem on vastavuses standardiga EVS-EN ISO/IEC 17025 "Katse- ja kalibreerimislaborite kompetentsuse üldnõuded".


Nõudmised kandidaadile

Oled sobiv kandidaat, kui:
• Sul on vähemalt keskharidus;
• Omad B-kategooria juhiluba;
• Sul on valmisolek töölähetusteks ning töötamiseks üle Eesti;
• Oskad kasutada arvutit keskmisel tasemel (MS Excel, MS Word);
• Valdad hästi eesti keelt kõnes ja kirjas;
• Oled täpne, kohusetundlik, hea füüsilise tervise ja pingetaluvusega;
• Suudad töötada nii iseseisvalt, kui ka meeskonnas.


Ettevõte pakub

• Väljaõpet (kogu väljaõpe toimub tööle asudes);
• Huvitavat ja vastutusrikast tööd ühes Eesti suurimas taristuobjektide ja rajatiste ehitamisele ja hooldamisele keskendunud ettevõttes, väärilist töötasu ja hüvede paketti, kaasaegset töökeskkonda ning professionaalset meeskonda;
• Põhipuhkust 35 kalendripäeva.

Kui tunned, et käesolev töökuulutus Sind kõnetas, siis ootame Sinu sooviavaldust (CV).Lisainfo

Silver Siht
Tootearendusjuht
tel. +372 514 7557


Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
7. mai 2019
Kuulutus sisestati:
8. aprill 2019
Brutopalk:
Alates 1000 kuni 1350 EUR kuus

FIRMA NIMI PEIDETUD

TREV-2 Grupp on Eesti juhtiv taristuehitusettevõte. Meie toimekas ja kokkuhoidev meeskond tegeleb kõigega, mis seotud teede ja erinevate rajatistega - teede, sildade ja muude rajatiste ning raudteede ehitus; teehoole; vee-, kanalisatsiooni- ja küttetorustike ehitus ning ehitusmaterjalide ja liikluskorraldusvahendite tootmine.

TREV-2 Grupp on mitme Eesti viimaste aastate suurima ja märgilise taristuvaldkonna projekti peatöövõtja. Meie tiimi juhtimisel rajatakse esimest tänapäevase kiirtee nõuetele vastavat neljarealist teelõiku Tartu maanteel Kose ja Ardu vahel ning samuti uuendame Tallinna ringteed Lagedi ja Karla vahel. 2018. aasta sügisel avati täielikult uuendatud Gonsiori tänav Tallinna kesklinnas.
Et olla parim partner meie klientidele ja hinnatuim tööandja oma inimestele, oleme kontsernis juurutanud kõige tänapäevasemad kvaliteedi-, keskkonna- ja tööohutusjuhtimissüsteemid, mis vastavad rahvusvahelistele standarditele ISO 9001, ISO 14001 ja OHSAS 18001. Nende rahvusvaheliste parimate praktikate kasutamist kinnitab Bureau Veritas Eesti sellekohaste sertifikaatidega.

Ettevõttena peame väga lugu ka sellest, milline on meie panus ümbritsevasse keskkonda ja Eesti ühiskonda laiemalt. TREV-2 Grupp on Vastutustundliku Ettevõtluse Foorumi liige ning oleme pälvinud Vastutustundliku Ettevõtluse Indeksi hõbetaseme.