2023-08-23 14:48:55

Labori tehnik-analüütik

CVKeskus.ee klient

Töö kirjeldus

Otsime piimaanalüüside laborisse tehnik-analüütikut, kelle töö on analüsaatorite hooldamine ja remont ning piimaproovide analüüsimine automaatse analüsaatoriga.

Kui soovid kasutada oma elektri/mehhatroonikaalaseid teadmisi või kogemusi, sa ei karda lugeda tehnilisi jooniseid ega ingliskeelseid kasutusjuhendeid, siis ootab sind jõudluskontrolli piimaanalüüside labori kollektiiv.

EPJ on traditsioone hindav ja uuendusmeelsust soosiv ettevõte, mis varustab põllumajandustootjaid teadmiste ja reaalse väärtusega ehk andmevaraga – jõudluskontrolli tehakse Eestis juba üle 100 aasta!

Töö kirjeldus - analüsaatorite hooldamine ja remont ning piimaproovide analüüsimine automaatse analüsaatoriga.

Töö on graafikujärgne vahetustega, tavaliselt E-R kl 8-16.30. Paar korda kuus on vahetus hilisema alguse ja lõpuga, nt kl 12-20. Paar korda aastas on vahetus laupäeval.

Ootused kandidaadile

Töö eeldab tehnilist taipu, kasuks tulevad elektri- ja mehhatroonikaalased teadmised ja oskused. Analüsaatori hoolduseks on vajalik inglise keelest arusaamine (masina juhendid, tarkvara on ingliskeelsed).

Eesti keele oskus suhtlustasandil on töös vajalik, samuti arvutioskus.

Töö laboris nõuab täpsust, tähelepanelikkust ja korrektsust.

Töö on paikse iseloomuga, eeldab mh füüsilist vastupidavust ja rutiinitaluvust.

Ettevõte pakub

Huvitavat ja stabiilset tööd eripärases valdkonnas.

Lisapuhkust 3 päeva igas kalendriaastas. Rahalist toetust perekondlike sündmuste puhul.

Kaasaegseid töövahendeid ning tööriideid ja -jalanõusid. Väljaõpet ja juhendamist kohapeal.

Hoolime sinu tervisest (haigusrahad esimesest päevast, toetame prillide ostmisel) ja  pakume regulaarset tervisekontrolli.

Turvaline ja tasuta parkimine sinu sõiduvahendile (auto, jalgratas).

Pikaajaliste traditsioonidega peresõbralikku meeskonda.