Värsked tööpakkumised

Labori abiline

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 566870

Tööpakkumise number

566870

Töö kirjeldus

Soovid leida püsivat töökohta? Oled kiire ja taiplik ega pelga kohati rutiinset tööd? Oled valmis töötama vahetustega, ka õhtuti?

Sel juhul loe seda kuulutust kindlasti edasi, sest ootame endaga liituma labori abilist, kelle peamisteks tööülesanneteks on meditsiiniliste proovimaterjalide lahti pakkimine, sorteerimine ja arhiveerimine.

Täistööaeg, vahetustega töö esmaspäev-laupäev, vahetus ei ole pikem kui 8h. Tööajad jäävad ajavahemikku 8:30-22:00.

Nõudmised kandidaadile

Meie töötajad on sõbralikud, kliendikesksed ja vastutustundlikud. Nad hindavad meeskonnatööd ja on lahendustele suunatud.
Sobiv kandidaat on kiire õppija, omab vähemalt keskharidust ja head eesti keele oskust. Ta on täpne ja hea pinge- ja rutiinitaluvusega.

Labori abiline leiab eest toetava meeskonna, pidevalt areneva rahvusvahelise ettevõtte ning saab palju uusi teadmisi laborimeditsiinist.
Pakume vajalikku väljaõpet, lisaks põhipalgale ka tulemustasu ning laia motivatsioonipaketti.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
täistööaeg, palgatöötaja (töö on vahetustega), töö sobib ka üliõpilastele
Kuulutus aegub:
30. november 2018
Kuulutus sisestati:
12. november 2018

SYNLAB Eesti OÜ on Eesti suurim erakapitalil põhinev üle 20-aastase kogemusega meditsiinilabor.

Ettevõtte põhitegevuseks on laboriteenuse pakkumine oma klientidele – perearstidele, ambulatoorse ja statsionaarse eriarstiabi osutajatele, töötervishoiukeskustele, erinevatele riiklikele institutsioonidele ja eraisikutele.
Laboriteenus hõlmab proovimaterjalide kogumist ja transporti, laboratoorsete analüüside teostamist, vastuste valideerimist ning edastamist teenuse tellijatele, vajadusel laborispetsialistide konsultatsioone, klientide informeerimist töö paremaks korraldamiseks ning uuenduste juurutamist.

SYNLAB Eesti missiooniks on pakkuda inimestele tervisliku seisundi hindamiseks laia valikut usaldusväärseid ja kliendisõbralikke meditsiinidiagnostika lahendusi.