Laborant
Tööpakkumise number #745721

Laborant

1
Tartu Mill AS
Tartu, Tartumaa

Töö kirjeldus

Vilja- ja jahuproovide võtmine ja analüüsimine, valmistoodangu sertifikaatide väljastamine, hügieeni jälgimine ja tagamine vastavalt ettevõttes kehtestatud kvaliteedisüsteemile.

Ootused kandidaadile

  • kohusetundlikkus ja paindlikkus tööülesannete täitmisel
  • täpsus, stabiilsus ja hea pingetaluvus
  • valmidus töötada paindliku tööajaga teraviljavarumise kõrghooajal
  • hea eesti keele oskus nii kõnes kui kirjas
  • arvutikasutamise oskus (Word, Excel)

Kasuks tuleb:

  • eelnev laboritöö kogemus
  • hea analüüsi- ja otsustusvõime
  • erialane kõrgharidus
  • vene ja/või inglise keele oskus suhtlustasandil

Stabiilset pikaajalist tööd ja sissetulekut edukas rahvusvahelises ettevõttes, motiveerivat töötulemustest sõltuvat töötasu, erialast väljaõpet ja koolitusi, kaasaegset töökeskkonda ning boonusena lõunasööki.

Tööpakkumise number
#745721
Laborant
Laborant