Värsked tööpakkumised

Laborant

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 420195

Tööpakkumise number

420195

Töö kirjeldus

Tee-ehitusmaterjalide (asfalt, täitematerjal, bituumen) laboratoorsete katsete läbiviimine statsionaarses ja välilaboris;
Proovide võtmine tee-ehitus objektidelt.

Nõudmised kandidaadile

Oled sobiv kandidaat, kui:
Sul on keskharidus;
Omad B-kategooria juhiluba;
Sul on valmisolek töölähetusteks Eesti piires;
Oskad kasutada arvutit kesktasemel (MS Excel, Word);
Valdad hästi eesti keelt nii kõnes ja kirjas;
Oled täpne, kohusetundlikkust ja hea pingetaluvusega.

Kasuks tuleb:
Teede- või üldehituse alane haridus või selle omandamine;
Eelnev kogemus laboratoorsete katsetuste või teede(üld)ehituse alal.

Omalt poolt pakume: väljaõpet; huvitavat ja vastutusrikast tööd ühes Eesti suurimas tee-ehitus kontsernis; väärilist töötasu; kaasaegset töökeskkonda ning professionaalset meeskonda.

Töö on hooajaline (mai-oktoober) ning hõlmab territoriaalselt tervet Eestit.

Kui tunned, et käesolev töökuulutus Sind kõnetas, siis ootame Sinu sooviavaldust koos palgasooviga kuni 08.05.2016.a.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Kuulutus aegub:
8. mai 2016
Kuulutus sisestati:
25. aprill 2016

AS Teede REV-2 on TREV-2 kontserni kuuluv Eesti juhtiv ehitusettevõte, mille tegevusvaldkonda kuuluvad teedeehitus ja hoole, raudteede ehitus ja hoole, vee- ja kanalisatsiooni ning küttetorustike ning rajatiste ehitus, ehitusmaterjalide ja liikluskorraldusvahendite tootmine.

TREV-2 kontserni ettevõtetel on juurutatud kvaliteedi-, keskkonna- ja tööohutusjuhtimissüsteemid, mille vastavust rahvusvaheliste standardite ISO 9001, ISO 14001 ja OHSAS 18001 nõuetele kinnitavad OÜ Bureau Veritas Eesti poolt väljastatud sertifikaadid.

Ettevõte on tunnustatud VEF pronkstaseme märgisega.