Värsked tööpakkumised

Laborant

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 454542

Tööpakkumise number

454542

Töö kirjeldus

Tegeleme toidu mikrobioloogiliste ja keemiliste uuringutega.
Ühtlasi pakume erinevaid kvaliteediteenuste pakette, audiitorteenust ja oleme ametlik Hygiena toodete edasimüüja Eestis.

Seoses töö mahu kasvuga võtame tööle laborandi.

Töö iseloomustus:
Laborandi tööülessannete hulka kuulub mikrobioloogiliste ja füüsikalis-keemiliste analüüside teostamine toiduainete ja keskkonna proovidest ning vajadusel proovide võtmine ja ettevalmistamine analüüsiks.

Töö ühes vahetuses, enamasti 8.00.-16.30.
*oleme tööaja suhtes paindlikud.

Nõudmised kandidaadile

Eelnev laboritöö ja analüüside teostamise kogemus
vähemalt keskharidus
programmide MS Office ja/või Open Office tundmine
korrektsus, süsteemsus ja kohusetundlikkus tööülesannete täitmisel
hea rutiini taluvus
lisaks heale eesti keelele ka vähemalt kesktasemel inglise ja/või soome keele oskus nii kõnes kui kirjas
vajadusel käia nädalastel komandeeringutel Soomes
B-kategooria juhiload

Ettevõte pakub võimalust töötada rahvusvahelises, sõbralikus ja toetavas meeskonnas, põhjalikku väljaõpet, stabiilset töösuhet, arenemis- ja õppimisvõimalusi.

Lisainfo

Kui meie kuulutus Sind kõnetas, võid kandideerida ka saates CV koos motivatsioonikirja ja palgasooviga aadressil kontor(at)netfood.fi

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
8. veebruar 2017
Kuulutus sisestati:
10. jaanuar 2017

Meie põhitegevus on pakkuda ulatuslikke kvaliteedi tagamise teenuste ja toodete pakette. Meie tootevalik hõlmab laboriteenuseid, arendusteenuseid, teenuste sisseostmise lahendusi ning diagnostikasüsteeme.

Net-Foodlab Eesti OÜ pakutavad laboriteenused on mõeldud katma kõiki tööstuse ja suurköökide kvaliteedijärelevalve ja tootearenduse laborivajadusi.
Oleme oma klientidele usaldusväärne partner nii igapäevases kvaliteeditagamises kui ka probleemsete olukordade lahendamisel. Meie labor Tallinnas on akrediteeritud soome akrediteerimiskeskuse FINAS poolt.