Laborant
CVKeskus.ee klient Tööpakkumine on aegunud!

Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #640277

Laborant

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • Proovide vastuvõtt ja registreerimine
  • Proovide ettevalmistus
  • Laborinõude pesemine
  • Töövahendite kalibreerimine
  • Kuivaine analüüside läbiviimine
  • Vajaliku dokumentatsiooni täitmine

Ootused kandidaadile

  • Keemia/loodusteaduste alane kõrgharidus või rakendus-kõrgharidus
  • Head keemia-alased teadmised
  • Huvi laboritöö vastu
  • Kohusetunne, korrektsus, täpsus, suhtlemisoskus
  • Väga hea eesti keele oskus
  • Inglise keele oskus tasemel B2
  • Hea arvuti kasutamise oskus

Tuleb veel kasuks:
  • Praktiline kogemus laboratoorses töös
  • Analüütiline mõtlemine
  • Teadmised keskkonnakeemias

Ettevõte pakub

  • Kohapealne väljaõpe
  • Konkurentsivõimeline palk
  • Pidev arenguvõimalus pikaajaliste kogemustega rahvusvahelises ettevõttes
  • Välis-ja sisekoolitused
  • Ühisüritused

Vaata ka meie videot: https://www.youtube.com/watch?v=w_zYKiim17w

Tööle asumise aeg: nii pea kui võimalik

Tööpakkumise number
#640277

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
27. veebruar 2020
Kuulutus sisestati:
14. veebruar 2020

Eurofins Environment Testing Estonia OÜ on üks 800-st Eurofins Scientific Group'i alla kuuluvatest laboritest, mis asuvad 47 erinevas riigis üle maailma ja kus kokku töötab üle 45 000 inimese. Eurofins Scientific on globaalselt üks juhtivamaid bioanalüütilisi teenuseid pakkuv ettevõte, mille käive 2018. aastal oli üle 3 mld €; rakendades üle 200 000 valideeritud analüüsimetoodika ja viies läbi üle 400 miljoni analüütilise katse. Eurofins Scientific’u peamiseks äritegevuse valdkonnaks on laboratoorsete ja bioanalüütiliste teenuste pakkumine toidu-, põllumajandus- ja keskkonnasektorites. Eurofinsi tegevus põhineb kliendikesksete, usaldusväärsete ja kvaliteetsete analüüsiteenuste pakkumisel, andes oma panuse inimkonna tervise ja puhta looduse pidevaks kaitseks ja arenguks.

Vaata rohkem

Laborant