Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #753566

Laborant

CVKeskus.ee klient
Raplamaa
Link kopeeritud
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

valmistoodangu kvaliteedikontrolli ja testimine

Ootused kandidaadile

  • keskeri- või kutseharidus

  • arvutiprogrammide kasutaja

  • korrektsus ja kohusetundlikkus

  • head eeldused meeskonna- ja iseseisvaks tööks

  • kasuks tuleb eelnev laboritöö kogemus

Ettevõte pakub

  • väljaõpet kohapeal

  • väljakutseid pakkuvat töökogemust rahvusvahelises organisatsioonis

  • kaasaegset töökeskkonda ja töövahendeid

  • täiendavaid hüvesid vastavalt ettevõtte poliitikale

Lisainfo

töökoht: Raplas, tööle asumine esimesel võimalusel

Ühendust võetakse ainult väljavalitud kandidaatidega.

Tööpakkumise number
#753566
Laborant