LABORANT
Tööpakkumise number #831329

LABORANT

Fibenol OÜ
Järvamaa

Soovin kandideerida

Töö kirjeldus

Laborandi peamiseks ülesandeks on Imaveres asuva puidu väärindamise katsetehase laboris erinevate keemiliste analüüside teostamine ja tulemuste arvutamine ja õigeaegne edastamine. Laborandi töö hulka kuulub ka analüüside kvaliteedi ja ohutuse tagamine, uute analüüsimeetodite juurutamise katsetes osalemine, seadmete igapäevane kalibreerimine ja hooldus.

Ootused kandidaadile

  • Erialane haridus

  • Kasuks tuleb eelnev töökogemus laboris

  • Täpsus, korrektsus ja analüütiline mõtlemine

  • Hea pingetaluvus

  • Arvutiga töötamise oskus

  • Hea eesti ja inglise keele oskus

  • B-kategooria juhiluba

Pakume Sulle uue tööstusliku ärisuuna arendamise võimalust, rohkelt väljakutseid kiiresti arenevas globaalses ettevõttes ning väljaõpet oma ala spetsialistide poolt. Olulise panuse eest maksame väärilist tasu ja pakume lisahüvesid ja toetame sinu tervislikke eluviise.

Töökoht asub Imaveres.

Tööpakkumise number
#831329

Info

Asukoht:
Järvamaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
5. veebruar 2023
Kuulutus sisestati:
6. jaanuar 2023
LABORANT LABORANT

Fibenol OÜ

Tule aita meil maailmas unikaalne puidu fraktsioneerimise katsetehas tööle panna!
Fibenol on Eesti tehnoloogia start-up, mille missiooniks on puidu väärindamine innovaatilisemal ning keskkonnasõbralikumal moel. Meie tiimi kuulub täna 30 inimest. Ettevõtte peakontor asub Tallinnas ning katsetehas Imaveres.

Vaata rohkem

Teistele pakkusid huvi veel ka need tööpakkumised:

3 näd. tagasi
KEEMIK Fibenol OÜ
KEEMIK Fibenol OÜ • Järvamaa
Järvamaa
REOVEEPUHASTI SPETSIALIST Fibenol OÜ
1 päev jäänud
REOVEEPUHASTI SPETSIALIST Fibenol OÜ • Järvamaa
Järvamaa
VIP 1
nädal tagasi
TOOTMISE SPETSIALIST NATURAL AS
1
2 päeva jäänud
TOOTMISE SPETSIALIST NATURAL AS • Järvamaa
Järvamaa
VIP 1
2 näd. tagasi
OPERAATOR Fibenol OÜ
1
OPERAATOR Fibenol OÜ • Järvamaa
Järvamaa
LAOHOIDJA Väätsa Agro AS
LAOHOIDJA Väätsa Agro AS • Järvamaa