Lääne-Virumaa Uudiste kaasautor
Tööpakkumise number #830943
Täielik (100%) kaugtöö võimalus

AS Äripäev
Tallinn, Harjumaa, kaugtöö võimalus

Soovin kandideerida

Töö kirjeldus

Lääne-Virumaa Uudised otsib maakonna erinevatesse piirkondadesse kaasautoreid.

Ootused kandidaadile

Kui sa elad Lääne-Virumaal, julged suhelda maakonna liidritega ning neist kirjutada, oled initsiatiivikas ja leidlik ning pead kinni kokkulepitud tähtaegadest, siis on see pakkumine just sulle.

Ettevõte pakub

Pakume

Vabadust teha tööd endale sobival ajal ja kohas

Võimalust arendada endas uusi oskusi ja õppida selgeks uus amet

Loopõhist tasu

Koolitust

Lääne-Virumaa Uudiste ja Äripäeva tasuta tellimust

Tööpakkumise number
#830943

Info

Töö tüüp:
osaline tööaeg
Lisainfo:
lepinguline või vabakutseline, töö sobib ka üliõpilastele
Kuulutus aegub:
3. veebruar 2023
Kuulutus sisestati:
4. jaanuar 2023
Lääne-Virumaa Uudiste kaasautor Lääne-Virumaa Uudiste kaasautor

AS Äripäev

Äripäev on osa Skandinaavia suurimast meediafirmast Bonnier Grupp.
Asutamisest alates 1989. aastal on Äripäev vahendanud informatsiooni Eesti juhtidele, eesmärgiga muuta ärikeskkond läbipaistvaks ja kõigile võrdseid võimalusi pakkuvaks. Tänaseks oleme kasvanud laia tooteprofiiliga Eesti juhtivaks ettevõtetele suunatud info pakkujaks.

Vaata rohkem

Teistele pakkusid huvi veel ka need tööpakkumised:

4 näd. tagasi
Veebipõhine värbamine Täielik (100%) kaugtöö võimalus INTERVJUEERIJA Norstat Eesti AS
4 - 5.3 €/tunnis
2 päeva jäänud
Veebipõhine värbamine
INTERVJUEERIJA Norstat Eesti AS • Tallinn
Tallinn
2 näd. tagasi
Osaline kaugtöö võimalus TEENUSEJUHT ROELA KODUKANT MTÜ
1400 - 1600 €/kuus
TEENUSEJUHT ROELA KODUKANT MTÜ • Lääne-Virumaa
Osaline kaugtöö võimalus
Lääne-Virumaa
Täielik (100%) kaugtöö võimalus EESTI KEELE ÕPETAJA Multimedia Education OÜ
EESTI KEELE ÕPETAJA Multimedia Education OÜ • Eesti
Eesti