Lääne-Harju kriminaalhooldusametnik (asenduskoht)
Tööpakkumise number #737211

Tallinna Vangla
Harjumaa

Soovin kandideerida

Töö kirjeldus

Ametikoha põhieesmärk on kriminaalhooldusaluste käitumise ja nendele kohtu või prokuröri poolt pandud kohustuste täitmise kontrollimine ning kriminaalhooldusaluste sotsiaalse kohanemise soodustamine eesmärgiga mõjutada neid hoiduma süütegude toimepanemisest.

Tegemist on asenduskohaga.

Ootused kandidaadile

  • Laitmatu taust

  • Missioonitunne

  • Kõrgharidus (korrektsioon, sotsiaaltöö, kasvatusteaduse, psühholoogia või õiguse valdkond)

  • Hea arvuti kasutamise oskus

  • Eesti keele oskus (tase C1)

Ettevõte pakub

  • Töötasu alates 1300 eurot (bruto)

  • Väärt väljaõpe

  • Sportimisvõimalused

  • Koolitusvõimalused

  • Toetav meeskond

  • Huvitav ja arendav töö

Tööpakkumise number
#737211

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Brutopalk: Alates 1300 €/kuus
Kuulutus aegub:
3. november 2021
Kuulutus sisestati:
14. oktoober 2021
Lääne-Harju kriminaalhooldusametnik (asenduskoht) Lääne-Harju kriminaalhooldusametnik (asenduskoht)

Vanglate ülesanne on muuta ühiskond turvalisemaks - kaitsta õiguskorda, isoleerides kurjategijad ühiskonnast, ning juhtida neid õiguskuulekalt käituma, st muuta või anda oskusi, et nad tulevikus käituksid nii, nagu ühiskonna käitumisnormid ette näevad. Vanglate koosseisu kuuluvad üle Eesti paiknevad kriminaalhooldusosakonnad. Kriminaalhoolduse põhieesmärk on muuta ühiskond turvalisemaks, rakendades vangistuse asemel selle alternatiive (elektrooniline valve, käitumiskontroll, ühiskondlik kasulik töö jm).

Vaata rohkem