Laagri kaupluse osakonnajuhataja
Tööpakkumise number #833305

3
Bauhof Group AS
Tallinn, Harjumaa

Soovin kandideerida

Töö kirjeldus

  • rauaosakonna juhtimine;

  • eeskujuliku klienditeeninduse tagamine;

  • osakonna jooksva töö organiseerimine ja analüüsimine.

Ootused kandidaadile

  • varasem kogemus kaubanduse valdkonnas (või sarnasel ametikohal);

  • eelnev meeskonnajuhtimise kogemus;

  • hea Exceli kasutamise oskus;

  • heal tasemel eesti ja soovituslikult vene keele oskus.

Ettevõte pakub

  • sõbralikku ja toetavat meeskonda;

  • tööalast väljaõpet ja koolitusi;

  • arengu- ja karjäärivõimalusi rahvusvahelises ettevõttes;

  • mitmeid omatöötaja soodustusi, muuhulgas sportimise toetust;

  • konkurentsivõimelist töötasu.

Lisainfo

Võtame ühendust valitud kandidaatidega.

Tööpakkumise number
#833305

Info

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Brutopalk : Alates 10 €/tunnis
Kuulutus aegub:
17. veebruar 2023
Kuulutus sisestati:
18. jaanuar 2023
Laagri kaupluse osakonnajuhataja Laagri kaupluse osakonnajuhataja

Bauhof on Eesti suurim jaekaubandusettevõte ehitusmaterjalide ja aiakaupade sektoris. Rahvusvahelisel DIY - kontseptsioonil põhinev Bauhofi kauplustekett pakub kvaliteetseid ehitus-, viimistlus-, aia- ja kodukaupu 13 kaupluses üle Eesti. Ettevõttes töötab ligi 500 inimest ning meid ühendavad väärtused on rõõmsameelsus, nutikus ja julgus.

Vaata rohkem

Teistele pakkusid huvi veel ka need tööpakkumised:

3 näd. tagasi
KAUPLUSE JUHATAJA A1M OÜ - A1000Market
KAUPLUSE JUHATAJA A1M OÜ - A1000Market • Tallinn
Tallinn
2 näd. tagasi
TARBEKAUBA MÜÜGIJUHATAJA ROCCA AL MARE PRISMAS Prisma Peremarket AS
TARBEKAUBA MÜÜGIJUHATAJA ROCCA AL MARE PRISMAS Prisma Peremarket AS • Tallinn
Tallinn
FOOD MARKETI MÜÜGIJUHATAJA Prisma Peremarket AS
2 päeva jäänud
FOOD MARKETI MÜÜGIJUHATAJA Prisma Peremarket AS • Tallinn
Tallinn
XX KAUPLUSE JUHATAJA TALLINNAS MAXIMA Eesti OÜ
XX KAUPLUSE JUHATAJA TALLINNAS MAXIMA Eesti OÜ • Tallinn
Tallinn
5 p. tagasi
LASNAMÄE KAUPLUSE OSAKONNAJUHATAJA Bauhof Group AS
Alates 9.5 €/tunnis
5 p. tagasi
LASNAMÄE KAUPLUSE OSAKONNAJUHATAJA Bauhof Group AS • Tallinn
Tallinn
Vaatan kõiki