Laagri kaupluse ehitusosakonna juhataja
CVKeskus.ee klient Tööpakkumine on aegunud!

Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #692799

CVKeskus.ee klient
Laagri, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Sinu tööülesanneteks on:
- osakonna juhtimine;
- eeskujuliku klienditeeninduse tagamine;
- klientide abistamine müügisaalis;
- osakonna jooksva töö organiseerimine ja analüüsimine.

Ootused kandidaadile

Eeldame, et sul on:
- varasem kogemus kaubanduse valdkonnas (või sarnasel ametipositsioonil);
- eelnev meeskonnajuhtimise kogemus;
- koostöö- ja suhtlemisoskus;
- hea eesti keele oskus.

Ettevõte pakub

Meie pakume Sulle:
- tööalast väljaõpet ja koolitusi;
- arenguvõimalusi ja põnevaid väljakutseid suures rahvusvahelises jaekaubandusettevõttes;
- mitmeid omatöötaja soodustusi, muuhulgas sportimise toetust;
- paindlikku tööajagraafikut;
- konkurentsivõimelist töötasu.

Lisainfo

Ühendust võtame valitud kandidaatidega.

Tööpakkumise number
#692799