Laagri kaupluse aiaosakonna klienditeenindaja
Bauhof Group AS Tööpakkumine aegub 17 päeva pärast.

Töö kirjeldus

Sinu tööülesanneteks on:

- klientide nõustamine ja teenindamine kaupluse aiaosakonnas;

- kauba müügiks ettevalmistamine.

Ootused kandidaadile

Eeldame, et oled:

- oled ladus suhtleja ja abivalmis;

- valdad heal tasemel eesti keelt;

- tõstukijuhilubade olemasolu tuleb kasuks.

Ettevõte pakub

Meie pakume Sulle:

- tööalast väljaõpet ja koolitusi;

- ettevõttepoolseid hüvesid;

- arengu- ja karjäärivõimalusi rahvusvahelises ettevõttes;

- konkurentsivõimelist töötasu;

- tööd paindliku graafiku alusel.

Lisainfo

Võtame ühendust vaid valitud kandidaatidega.

Tööpakkumise number
#672534

Asukoht:
Laagri, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
15. november 2020
Kuulutus sisestati:
16. oktoober 2020
Laagri kaupluse aiaosakonna klienditeenindaja Laagri kaupluse aiaosakonna klienditeenindaja

Bauhof Group AS

Bauhof on Eesti suurim jaekaubandusettevõte ehitusmaterjalide ja aiakaupade sektoris. Rahvusvahelisel DIY - kontseptsioonil põhinev Bauhofi kauplustekett pakub kvaliteetseid ehitus-, viimistlus-, aia- ja kodukaupu 13 kaupluses üle Eesti. Ettevõttes töötab ligi 500 inimest ning meid ühendavad väärtused on rõõmsameelsus, nutikus ja julgus.

Vaata rohkem