Värsked tööpakkumised

Tööpakkumise number #630060

Laadurijuht

CVKeskus.ee klient
Rakvere, Lääne-Virumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Sinu peamised tööülesanded on
toorme, abimaterjalide, taara ja valmistoodete õigeaegne vedu.

Nõudmised kandidaadile

Meie ootused
tõstukiga töötamise kogemus
töökus, kohusetundlikkus, ausus
pingetaluvus
valmisolek töötamiseks vahetustes E-R kell 6.00-14.30; 14.30-23.00

*Pakume tasuta transporti tööle ja koju Rakverest, Ahtmest-Jõhvist; Kohtla-Järvelt, Aserist- Püssist – Kiviõlist, Tapalt-Kadrinast; Väike-Maarjast-Tamsalust.
*Iga söögikorra pealt anname omatöötaja soodustust meie sööklas.
*hoolitseme Sinu tervise eest, võimaldades Sulle tasuta meie spordisaali ja
sauna kasutust ning toetades sportimist läbi SportID.

Tööpakkumise number
#630060

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja (töö on vahetustega)
Brutopalk: 840 - 860 €/kuus
Kuulutus aegub:
31. detsember 2019
Kuulutus sisestati:
2. detsember 2019

HKScan Estonia on Eesti suurim toiduainetööstuse ettevõte, mis kuulub Euroopa juhtivasse lihakontserni HKScan. Eestis on meie kodumaisteks kaubamärkideks Rakvere ja Tallegg. Meie klientideks on jaemüügi-, tööstus-, toitlustus- ja ekspordisektorid ning meie koduturud asuvad Soomes, Rootsis, Taanis, Baltimaades ja Poolas. Me ekspordime oma tooteid peaaegu 50 riiki. HKScan Grupi 2013. aasta netokäive oli 2,5 miljardit eurot ning kontsernis töötas ligi 11 000 töötajat, mis teeb meist ühe Euroopa juhtiva lihaettevõtte.

Vaata rohkem

You are applying to:
Laadurijuht