Värsked tööpakkumised

Laadija (klienditeenindaja - laadija tööülesannetega)

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 278745

Tööpakkumise number

278745

Töö kirjeldus

• Eesti Posti teenuste osutamine kliendile postkontoris (kassas)
• Teenuste ja tehingutega seotud dokumentatsiooni korrektne vormistamine (sh kassasüsteemi)
• saadetiste ja dokumentide ettevalmistamine postivahetuseks ning selle läbiviimine
• kliendiprobleemide lahendamine, kliendisuhete hoidmine ja ettepanekute edastamine otsesele juhile
• saadetiste transport erinevatesse sorteerimisüksustesse (kirja- või pakipost) või lattu (sh suuremahulised saadetised)
• klientide abistamine saadetiste transportimisel sõidukist estakaadile ja kliendisaali

Nõudmised kandidaadile

Isikuomadused:
• hea suhtlemis-, väljendus- ja kuulamisoskus
• hea meeskonnatöötaja
• aktiivsus
• hea pingetaluvus
• ausus
• hea füüsiline vorm (vajalik saadetiste transportimisel -rasked ja suuremahulised saadetised)
• vähemalt keskharidus
• hea arvuti kasutamise oskus
• eesti keele väga heal tasemel valdamine kõnes ja kirjas; vene keele valdamine suhtlustasandil
• kohanemisvõime suure organisatsiooni töökorralduse ja reeglitega

Ettevõte pakub

• huvitavat tööd kiiresti arenevas ja muutuvas ettevõttes
• eneseteostus- ja arenemisvõimalusi
• kaasaegseid töötingimusi
• väga häid sportimisvõimalusi

Lisainfo

Tööle võib asuda kohe. Töö on pigem sobilik meesterahvale (suuremahuliste saadetiste transportimine). Töö on graafiku alusel, asukoht aadressil Pallasti 28, Tallinn.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
10. juuli 2012
Kuulutus sisestati:
2. juuli 2012

Eesti Post on edukas ja kaasaaegne posti-, logistika- ja infologistikaettevõte. Sajandite taha ulatuva kogemusega oleme usaldusväärseks partneriks paljudele ettevõtetele ja kõigile Eesti inimestele. Pakume parimaid lahendusi infologistika valdkonnas ning täpset, kiiret ja kvaliteetset saadetiste kohale toimetamist olenemata kohast või kellaajast.