https://www.cvkeskus.ee/232927

Leidsid aegunud tööpakkumise

Vaata hoopis uusi tööpakkumisi Sinu valdkonnas!

Värsked tööpakkumised

KVVK tööde objektijuht

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 232927

Tööpakkumise number

232927

Töö kirjeldus

Objektijuhi tööülesandeks on kütte, veevarustuse, ventilatsiooni, kanalisatsiooni ja jahutusüsteemide ehituse laitmatu organiseerimine meie ehitusobjektidel. Töö ülesannete hulka kuulub hangete korraldamine või hinnapakkumiste võtmine materjalide -ja seadmete tarnijatelt ning alltöövõtjatelt, lepingute ettevalmistamine, objekti varustamine jooksvate materjalidega, tööde kvaliteedi kontroll ja ehitusgraafiku jälgimine, ehitusprotsessi dokumenteerimine, suhtlemime tellijaga, järelvalvega, alltöövõtjatega, tarnijatega ja vajalike ametkondade esindajatega.


Nõudmised kandidaadile

Sobiv objektijuhi kanditaat on organiseerimis ja vastutusvõimeline varasema töökogemusega KVVK valdkonda tundev noor energiline inimene. Tema parim omadus on ausus ja kohusetunne ning oskus efektiivselt juhendada oma meeskonda. Sobiv kanditaat on võimeline suhtlema tellijaga, järelvalvega, koostama ehitustööde graafikuid ning oskab ka graafikuid jälgida, et tagada tööde tähtaegne valmimine. Meile sobiv kandidaat tunneb valdkonnaga seotud materjale, tehnoloogiaid, ehitusnorme, standardeid, seadusandlust ja oskab neid oma töös rakendada. Omab tehnilist taipu, oskust loogiliselt mõelda, oskab võtta vastu kiireid ainuõigeid otsuseid ning tema projektdokumentatsioon on alati laitmatult korrektselt täidetud. Kindlasti on sobival kandidaadil ehitusalane kõrgharidus, laitmatu arvutikasutus oskus (sh. AutoCad), B-kategooria juhiload, eesti ja vene keele oskus. Kasuks tuleb pingelise ja tempoka töö talumine.


Ettevõte pakub

Omalt poolt pakume aktiivset kollektiivi, ametiautot, arenemis- ja täiendamisvõimalust, kaasaegseid töötingimusi, konkurentsivõimelist palka ja võimalust asjalike ideede rakendamiseks.


Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
6. august 2011
Kuulutus sisestati:
6. juuli 2011
Brutopalk:
Alates 700 kuni 1100 EUR kuus

FIRMA NIMI PEIDETUD

OÜ KODA Ehitus on Teile alati usaldusväärseks partneriks ehituses ja ehituse keerukamate osade nagu ventilatsioon, jahutus, automaatika, küte ja vesi-kanal projekteerimises, väljaehituses ja hoolduses. Kaubamärk KODA EHITUS tähendab usaldusväärsust, kindlust ja kvaliteeti. Tänu kvaliteetsele tööle ja paindlikule hinnapoliitikale oleme saavutanud kindla positsiooni Eesti ehitusturul. Ettevõte käive 2010 aastal oli ca 38 milj. Eesti krooni. Meie tellijateks on erainvestorid, riigiasutused ja eritöid teostame ka teistele peamiselt tuntud peatöövõtufirmadele. Tänaseks oleme arvestatav ehituse ja eritöödega tegelev ettevõte nii tsiviil- kui tööstusehituses