Värsked tööpakkumised

Tööpakkumise number #178960

KVVK eritööde brigadir

Firma nimi peidetud
Soome
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • Veevarustuse- ja kanalisatsiooni, kütte- ja jahutustorustike väljaehitus
  • Brigaadi (4-8 inimest) igapäevane juhendamine ehitusplatsil
  • Brigaadi poolt teostatavate tööde kvaliteedi ja tähtaegade jälgimine
  • Töö käigus tekkivate küsimuste lahendamine projektijuhiga
  • Brigaadi tööks vajalike jooksvate materjalide jälgimine ja vajadusel tellimine
  • Tööohutusnõuete jälgimine brigaadi poolt
  • Töökoht Soome Vabariigis
  • Leping 1 aasta

Nõudmised kandidaadile

  • Erialane töökogemus (san. tehnik) vähemalt 5 aastat
  • Tehniline taip, projektide lugemise oskus
  • Eesti-, vene- ja soome keel suhtlustasandil
  • Koostöövalmidus
  • Inimeste ja protsesside juhtimise oskus
  • Vastutustunne, otsustusvõime, hea suhtlemisoskus
  • Juhilubade olemasolu

Ettevõte pakub

Kaasaegset töökeskkonda ja konkurentsivõimelist palka

Lisainfo

  • Tööleasumise aeg: niipea kui võimalik
  • Töö tüüp: täistööaeg
  • Kuulutuse aegumise kuupäev: 10. juunil 2009
  • Sisestatud: 27.mail 2009

Tööpakkumise number
#178960

Asukoht:
Soome
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
lepinguline
Kuulutus aegub:
10. juuni 2009
Kuulutus sisestati:
27. mai 2009

LVI-Ametek OÜ põhitegevuseks on vee-, kütte-, kanalisatsiooni-, sprinkler-, jahutus- ja ventilatsioonisüsteemide väljaehitus.

Vaata rohkem