Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #690804
Kaugtöö võimalus

KVJ projekteerija

Tallinn, Harjumaa, võimalus töötada kodukontorist / teha kaugtööd

Töö kirjeldus

  • Kütte-, ventilatsiooni- ja jahutussüsteemide projekteerimine;

  • Tehniliste tingimuste ja lubade hankimine, muudatuste ja paranduste sisseviimine;

  • Oma eriala projektiosade juhtimine ja esindamine projektis;

  • Suhtlemine ja koostöö meeskonna- ja tellijatega.

Ootused kandidaadile

  • Erialane kõrgharidus;
  • Erialase tarkvara kasutamise oskus (AutoCAD, MagiCAD; Revit);
  • Erialase seadusandluse, normide, standardite tundmine;
  • Valmidus erialaseks täiendõppeks;
  • Valmidus meeskonnatööks;
  • Hea analüüsivõime, tulemusele orienteeritus ja korrektsus;
  • Hea koostöö- ja suhtlemisoskus;
  • Eesti keele oskus nii kõnes kui kirjas.

Kasuks tuleb:

  • BIM projekteerimiskogemus;
  • Kutsetunnistuse olemasolu või vastavus kutsetunnistuse taotlemisnõuetele.

Ettevõte pakub

  • Motiveerivat ja konkurentsivõimelist töötasu;

  • Eneseteostuse ja arenguvõimalusi;

  • Erialaseid koolitusi;

  • Huvitavaid erialaseid väljakutseid ja töökogemusi;

  • Toredat, toetavat ja professionaalset meeskonda;

  • Kaasaegset töökeskkonda, töövahendeid ja tipptarkvara (Magicad for Autocad, Magicad for Revit, Dynamo jne);

  • Paindlikku ja töötaja individuaalseid vajadusi arvestavat tööaega;

  • Kaugtöö võimalust;

  • Põnevaid firmaüritusi, sporditoetusi ja muid hüvesid.

Lisainfo

Võimalus on töötada Tallinna-, Tartu- ja Viljandi kontoris ja/või kaugtöö vormis.

Tööpakkumise number
#690804