Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #316479

KVJ jah/või VK projekteerija

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Kütte- ja ventilatsiooni-, jahutussüsteemide, jah/või veevarustus- ja kanalisatsioonisüsteemide osa projekteerimine

Ootused kandidaadile

Erialane kõrgharidus (võib olla omandamisel)
Projekteerimisprogrammide AutoCAD-i ja MagiCAD oskus
Eelnev kütte, ventilatsiooni ja jahutuse, veevarustus- ja kanalisatsioonisüsteemide projekteerimise alane töökogemus
Iseseisvus ja algatusvõime tööülesannete täitmisel
Valmidus meeskonnatööks.
Väga hea Eesti ja Vene keele oskus.

Ettevõte pakub

Erialast täiendkoolitust
Võimalus töötada erigraafiku alusel ja osalise tööajaga
Professionaalset ja sõbralikku meeskonda
Kaasaegset töökeskkonda
Tulemustele vastavat väärilist tasu

Lisainfo

Kasuks tuleb BIM projekteerimiskogemus või tundmine
Kasuks tuleb ka Projekteerimisprogrammide Riuska, IDA-ICE, Tekla BIMsight tundmine
Võtame ühendust ainult sobivate kandidaatidega

Tööpakkumise number
#316479

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
lepinguline / vabakutseline
Kuulutus aegub:
9. september 2013
Kuulutus sisestati:
9. august 2013

Projekteerimisbüroo Virtex OÜ on alustanud oma tegevust projekteerimisettevõttena 2008 a.
Virtex OÜ põhitegevusalaks on insenerlik projekteerimine ja konsultatsioonid, s.h. kütte-, ventilatsiooni-, jahutuse-, veevarustuse-, kanalisatsiooni-, elektri- ja nõrkvoolusüsteemide ning ehituskonstruktsioonide projekteerimine, energiatõhususe arvutus uutele hoonetele

Vaata rohkem