KVALITEEDISPETSIALIST
Tööpakkumise number #692941

1

Töö kirjeldus

Sinu  töö eesmärk on saavutada organisatsiooni kõigi osade jätkusuutlik ja terviklik klientide kvaliteedinõuete täitmine. Sa haldad järjepidevalt organisatsiooni kvaliteedijuhtimissüsteemi oma volituste piires ja tagad selle toimimise.

Täpsem töökirjeldus:

  • kvaliteedijuhtimissüsteemi dokumentatsiooni haldamine ja korrastamine;
  • mõõtesüsteemide analüüs ja alalhoidmine;
  • detailide ja vormide mõõtmine mõõtesüsteemi programmis ja analüüs  vastavalt etteantud nõuetele;
  • kliendikaebuste haldamine ning osalemine auditite läbiviimisel;
  • korrigeerivate ja ennetavate tegevuste korraldamine ja parenduste juhtimine;
  • mittevastavuste analüüsimine;
  • kvaliteedialase info jagamine ja koolituste korraldamine;
  • sise- ja välisauditite läbiviimine;
  • kvaliteedimõõdikute jälgimine;
  • toodete ja protsesside arendusprojektides osalemine.

Ootused kandidaadile

  • soovitavalt erialane kõrgharidus;

  • üldteadmised tootmisprotsessidest või eelnev töökogemus tootmisettevõttes;

  • jooniste lugemise oskus;

  • väga hea eesti ja inglise keele oskus kõnes ja kirjas;

  • väga heal tasemel arvuti kasutamise oskus (lisaks tuleb kasuks CAD programmi kasutamise oskus);

  • algatus- ja analüüsivõime ja oma töö planeerimise oskus;

  • hea suhtlemisoskus ja eneseväljendusvõime;

  • pingetaluvus, kohusetundlikkus, vastutus- ja õpivõime;

  • oskad ennast kehtestada ja tegutseda eesmärgipäraselt;

  • soov õppida ja areneda koos meiega.

Ettevõte pakub

  • püsivat töösuhet;
  • vastutusrikast ja huvitavat tööd rahvusvahelises ettevõttes ja osalemist grupi sisestes arendusprojektides;
  • võimalust töötada koos tööka ja sõbraliku meeskonnaga;
  • väljaõpet ja koolitusi;
  • kõiki tööks vajalikke vahendeid.

Ootame Sind enda meeskonnaga liituma!

Lisainfo

Palume saata kaaskiri koos CV-ga.

Tööpakkumise number
#692941