Kvaliteedispetsialist
Tööpakkumise number #825762

JABS Jõesuu OÜ
Pärnumaa

Soovin kandideerida

Töö kirjeldus

Sinu tulevased tööülesanded on:

Kvaliteedisüsteemi loomine ja arendamine.

Töötajaskonna juhendamine ja kvaliteedinõuete selgitamine.

Kvaliteedikonrollide planeerimine ja läbiviimine.

Kvaliteedi raportite koostamine.

Koostöös tootmisosakonna juhtidega pidev tootekvaliteedi tagamine.

Ootused kandidaadile

Ootame Sind, kui:

Oled õppinud või õpid eriala, mis puudutab tootmist või omad kvaliteedispetsialisti kutsestandardit.

Oled varasemalt töötanud tootmisettevõttes, soovitavalt puidutööstuses.

Oskad eesti ja inglise keelt, nii kõnes kui kirjas. Kasuks tuleb venekeele oskus.

Oled osav arvutikasutaja, tunned kontoritarkvara.

Oled loomult sõbralik ja julge suhtleja.

Oled kohusetundlik, omad head analüüsivõimet ning oled hea pingetaluvusega.

Ettevõte pakub

Meie pakume:

Stabiilset ja pikaajalist töösuhet.

Võimalust õppida ja omandada uusi oskuseid rahvusvahelises ettevõttes.

Motiveerivat töötasu.

Turvalist töökeskkonda ja kaasaegseid töövahendeid.

Tööle asumine alates 01.02.2023. a.

Tööpakkumise number
#825762

Info

Asukoht:
Pärnumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Brutopalk : Alates 1400 €/kuus
Kuulutus aegub:
24. detsember 2022
Kuulutus sisestati:
24. november 2022
Kvaliteedispetsialist Kvaliteedispetsialist

Jabs Jõesuu OÜ asukohaga Jõesuu küla, Tori vald, on kiiresti arenev firma, kus praegusel hetkel töötab üle 200 inimese. Toodame täispuidust aknaid ja uksi.

Vaata rohkem

Teistele pakkusid huvi veel ka need tööpakkumised:

2 näd. tagasi
PROTSESSISPETSIALIST Scanfil OÜ
PROTSESSISPETSIALIST Scanfil OÜ • Pärnu
Pärnu
KVALITEEDIINSPEKTOR AQ Lasertool OÜ
4 päeva jäänud
KVALITEEDIINSPEKTOR AQ Lasertool OÜ • Pärnu
Pärnu
SMT-LIINIJUHT Scanfil OÜ
SMT-LIINIJUHT Scanfil OÜ • Pärnu
Pärnu
VIP 1
3 näd. tagasi
PLANEERIJA Quant Estonia OÜ
1
PLANEERIJA Quant Estonia OÜ • Pärnu
Pärnu
TOOTMISE PLANEERIJA Rapala Eesti AS
TOOTMISE PLANEERIJA Rapala Eesti AS • Pärnu
Pärnu
Vaatan kõiki