Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #685965

Kvaliteedispetsialist

CVKeskus.ee klient
Laagri, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Asukoht: Laagri, Harjumaa
Töö tüüp: täistööaeg
Lisainfo: palgatöötaja

Kuulutus sisestati: 3. veebruar 2021
Kuulutus aegub: 5. märts 2021

Töö kirjeldus

Kvaliteediprobleemide, mittevastavuste ja

reklamatsioonide analüüs;

Parendusvõimaluste kaardistamine ja

parendusettepanekute tegemine ja elluviimine;

Sorteerimiskeskuse protsesside kaardistamine,

mõõdistamine ja parendamine;

Sorteerimiskeskuse kvaliteedi- ja efektiivsuse

raportite koostamine;

Sorteerimisreeglistike analüüs ja muutmisettepanekute

tegemine;

Saadetiste andmete sisestamine majandustarkvarasse;

Vajadusel sorteerimistöö juhtimine ja osalemine;

Ootused kandidaadile

Varasem töökogemus tootmise ja/ või kvaliteedijuhtimise valdkonnas;

Omandatud vähemalt keskharidus, kvaliteedispetsialisti erialane haridus ja läbitud täiendkoolitused tulevad kasuks;

Kontoritarkvara kasutamine (MS Office) , ärianalüüsitarkvara (Power BI) kasutamine kesktasemel;

Väga heal tasemel eesti ja inglise keele oskus nii kõnes ja kirjas, vene keele oskus tuleb kasuks;

Väga hea meeskonnatöö ja suhtlemisos;

Suurepärane analüüsivõime ja järelduste tegemise oskus;

Ettevõte pakub

Põhjalik sisseelamiskava ja väljaõpe
Kaasaegsed ja turvalised töövahendid (sh turvajalanõud);
Haiguslehe hüvitis alates teisest haiguspäevast , isikliku elu sündmuste toetus, meelespidamine tähtpäevadel,kaasaegne töökeskkond usaldusväärse ja eduka tööandja juures.
Tööaeg esmaspäevast reedeni kell 08:00-16:30
Töö asukoht: Jälgimäe tee 13 B, Tänassilma küla, Saku vald;

Tööpakkumise number
#685965

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
5. märts 2021
Kuulutus sisestati:
3. veebruar 2021

Itella Estonia OÜ on Posti Gruppi kuuluv rahvusvaheline logistika ettevõte, mis tegutseb Eestis, Soomes, Rootsis, Venemaal, Lätis ja Leedus. Eestis pakume oma klientidele logistikalahendusi juba üle 16 aasta.
Lisaks logistikalahendustele pakub Itella ka pakiautomaatide teenust.
Itella SmartPOST on Eesti vanim, tuntuim ja kvaliteetseim iseteeninduslike pakiautomaatide teenuse pakkuja.

Vaata rohkem