Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #310424

Kvaliteedijuhtimissüsteemi spetsialist

CVKeskus.ee klient
Pärnu, Pärnumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Integreeritud juhtimissüsteemi (kvaliteedi-, keskkonna ja TTO-juhtimissüsteemi) haldamine, ajakohastamine ja arendamine
Juhtimissüsteemi arendamine ja tootmise kvaliteeti parendavate meetodite ning protsesside juurutamine ja standartiseerimine koostöös vastava ala spetsialistidega
Auditite korraldamine ja nendes osalemine
Keskkonnaalase seadusandluse tegevuse koordineerimine, jälgimine ning muudatuste rakendamine
Kvaliteedi- ja keskkonnaalaste koolituste korraldamine

Ootused kandidaadile

Kõrgharidus
Head teadmised kvaliteedi-,keskkonna ja TTO-juhtimissüsteemidest ja standarditest
Kogemus standardite juurutamisel ja juhtimissüseemihaldamisel
Arusaamine tootmisprotsessidest, nende vahelistest seosetest ja mõõtmisest
Tootmise kvaliteedikriteeriumite ja elektroonikatööstuses kasutuses olevate standardite tundmine
Analüüsi- ja probleemide lahendamisoskus
Süsteemsus, järjepidevus ja tulemustele orienteeritus
Meeskonnatöö ja argumenteerimisoskus
Heal tasemel arvuti kasutamise oskus
Väga hea eesti ja inglise keele oskus

Ettevõte pakub

kaasaegset töökeskkonda
huvitavat, pingelist ning väljakutseid pakkuvat tööd rahvusvahelises kontsernis
enesearendamise võimalust ning ametialast täiendkoolitust
konkurentsivõimelist ja tulemustele vastavat töötasu
Tervise Paradiisis lõõgastumise ja sportimise võimalust

Tööpakkumise number
#310424

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja või lepinguline / vabakutseline
Kuulutus aegub:
30. juuni 2013
Kuulutus sisestati:
6. juuni 2013

Scanfil OÜ on rahvusvahelise kontserni Scanfil EMS Oy üks tehas Pärnus.Lisaks Pärnule asuvad tehased Soomes(2),Hiinas(2) ja Ungaris.Kontserni peamiseks tegevusalaks on tööstuselektroonika- ja telekommunikatsiooni toodete tootmis- ja toimetusteenuse pakkumine, sisaldades järgmiseid tugiteenuseid: NPI, ost, tarneahela juhtimine, logistika, tootmine ja lähetus koos jooksva klienditeeninduse ja järelmüügitoega. Pärnu tehas pakub kõiki eelnimetatud teenuseid ja sisaldab mehaanikaga, kaablitega, elektroonikaga kui ka nende omavahelise integreerimisega seotud tehnoloogiaid ja protsesse. Ettevõttes töötab hetkel 500 töötajat. Scanfil OÜ 2012.a. käive oli 30 mln eur. Scanfil EMS Oy on noteeritud Helsingi börsil ja kontserni 2012.a. käive oli 180,9 mln eur.Seoses pideva arenguga ja kasvuga otsib Scanfil OÜ oma meeskonda teotahtelisi ja võimekaid töötajaid,spetsialiste ja juhte.

Vaata rohkem