Kvaliteedijuht-toidutehnoloog
Tööpakkumise number #831118

Kommivabrik OÜ
Tabasalu, Harjumaa

Soovin kandideerida

Töö kirjeldus

  • tehnoloogiliste protsesside väljatöötamine ja juhendite koostamine

  • tootmiprotsesside jälgimine ja valmistoodangu kvaliteedikontroll

  • tooraine ja valmistoodangu analüüsimine

  • järelevalveorganitega suhtlemine

  • hügieenikoolituste läbiviimise korraldamine

  • uute toodete väljaarendamine

  • retseptide, kalkulatsioonide koostamine

  • toodete etikettide koostamine

Ootused kandidaadile

  • omab toidutehnoloogiaalast haridust;

  • omab töökogemust toidutööstuses ning toodete arenduses;

  • omab algatusvõimet

  • omab head suhtlemis- ja läbirääkimisoskust;

  • on positiivne, järjekindel ja tulemusele orienteeritud;

  • omab planeerimis- ja analüüsivõimet ning iseseisva töö oskust;

  • valdab heal tasemel eesti ja inglise keelt;

Pakume huvitavat ja mitmekülgset tööd rahvusvahelisel turul, toetavat ja motiveerivat meeskonda ning toredaid koosviibimisi arenevas ettevõttes.

Tööpakkumise number
#831118

Info

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
4. veebruar 2023
Kuulutus sisestati:
5. jaanuar 2023
Kvaliteedijuht-toidutehnoloog Kvaliteedijuht-toidutehnoloog

Maiasmokk on Eesti magusabränd, mis koondab enda alla kvaliteetsed küpsised, kommid ja šokolaadist valmistatud hõrgud maiustused.

Vaata rohkem

Teistele pakkusid huvi veel ka need tööpakkumised:

3 näd. tagasi
KÖÖGI TOOTMISJUHT Stockmann AS
5 päeva jäänud
KÖÖGI TOOTMISJUHT Stockmann AS • Tallinn
Tallinn
2 näd. tagasi
KVALITEEDISPETSIALIST (LAPSEHOOLDUSPUHKUSEL OLEVA TÖÖTAJA ASENDAMISE AJAKS) Paljassaare Kalatööstus AS
KVALITEEDISPETSIALIST (LAPSEHOOLDUSPUHKUSEL OLEVA TÖÖTAJA ASENDAMISE AJAKS) Paljassaare Kalatööstus AS • Tallinn
Tallinn
KVALITEEDIJUHT Windak OÜ
KVALITEEDIJUHT Windak OÜ • Tallinn
Tallinn
KVALITEEDISPETSIALIST LAINISALO POWDER PAINTING OÜ
KVALITEEDISPETSIALIST LAINISALO POWDER PAINTING OÜ • Tallinn
Tallinn
QUALITY UNIT MANAGER MAXIMA Eesti OÜ
QUALITY UNIT MANAGER MAXIMA Eesti OÜ • Tallinn
Tallinn
Vaatan kõiki